Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azért gyakorikérdésezel, mert...

Azért gyakorikérdésezel, mert magányos vagy?

Figyelt kérdés

Én magamon észrevettem, hogy akkor merülök bele nagyon, amikor nincs kihez szóljak.

Tényleg, leírnád, mit csinálnak épp a családtagjaid?

Nekem Apukám és a párom alszanak, és a kutyusaim is.


2010. máj. 24. 00:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

szállodában dolgozom,és 12 órából 10-et nincs senki körülöttem,telefonon se tudok állandóan lógni,anyám meg párom is unja már sztem h unalmamban hivom őket:D

idetévedtem 1 éve kb,és ittragadtam


államvizsgára is készülhetnék,de melo közben nemtudok,pedig kerek 3 hét mulva délután rám kerül a sor...

most párom még alszik az ágyunkban,én meg buszozok melohely felé...(éljen a wifis telefon,már erről is tudok gyakorikérdésesezni:D)

23/N

2010. máj. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az vagyok, és ez tényleg annyira szánalmas.

Még párom sincs. Legalábbis nagyon nem úgy viselkedik.

Én januárban jöttem az oldalra, de azt hiszem függő lettem. :(

Alapítsunk már egy klubbot! De tényleg.

2010. máj. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én is nagyon rákattantam, de ez szerintem csak egy átmenet.

2003 óta a saját cégemben dolgozom, de a gazdasági nehézségek és bejáratott ügyfélkör miatt már a saját otthonomban végzem a munka nagy részét, a régi irodámat bérbe adtam. A szeretteim dolgoznak vagy iskolában vannak. A családom nagy része meghalt, a többiek utálnak, munkatársak nincsenek körülöttem (ami egyesek szerint állati jó nekem, hát nem tudom...). A barátok ritkán érnek rá, a saját családjuk és gyerekeik foglalják le őket.

Valóban valamiféle kommunikáció hiányzik, de megpróbálom leépíteni ezt a fórumozást, lehet, hogy nem teljesen egészséges anoním emberekkel beszélgetni.

Soha ki sem derül, hogy ki mivel foglalkozik, kinek milyen háttere van, és így adunk és fogadunk el véleményeket.

2010. máj. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ezzel az olvasás, könyvtár látogatás gyakorisága megállapítással, esetemben nagyon telibe találtál.

Szerintem is azért népszerű a gyakori kérdések, mert ha válaszolunk a kérdésekre, akkor egyfajta beszélgetést folytatunk.Amit otthon magány, vagy egyéb okok miatt nem kapunk meg.

2010. máj. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én szórakozni járok erre az oldalra:)Hihetetlen,hogy milyen bugyuta és értetlen kérdéseket raknak fel az emberek.Kérdezni nem szoktam.Ha unatkozol itt a helyed:DD
2010. máj. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
nekem 4-gyerekem van,de mégis sokat vagyok fent!minden érdekel!de azota van miota nem dolgozok,nagyon rosz munka nélkül!ha ez nem volna lehet hogy meg is halnék!
2010. máj. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Enciklopédia az emberi ostobasághoz...
2010. máj. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Szerintem sokan ragadnak le itt több kevesebb idöre!Szánalmas vagy sem, szerintem jöttek már létre barátságok ennek az oldalnak hála, és biztos nem egy kétségbe esett ember talált itt vigasztalást. Akinek nincs szüksége erre az oldalra az ne nézze. Én minden nap felnézek ide, jelenleg az asszony dolgozik, az 5éves fiam meg itt futkos körülöttem.
2010. máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hát én elég magányos vagyok. Egész nap egyedül vagyok. :(

Szívesebben mennék dolgozni. A chat oldalakat nem szeretem, mert tele van beteg emberkékkel, az kilőve, marad a gyakorikérdések. :) Érdekel az emberek véleménye, hogy hogyan vélekednek bizonyos dolgokról.

Azt veszem észre (hál' Isten), hogy az emberek nagy százaléka normális és értelmes :) ez azért megnyuktató.

2010. máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ja és egyes emberek nagyon szimpatikusnak tűnnek, főleg korombeli 20-on éves lányok. Rengeteg rokonlelket látok itt :D
2010. máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!