Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A kétkezi munka hamar elfáraszt?

A kétkezi munka hamar elfáraszt?

Figyelt kérdés

A kétkezi munka hamar elfáraszt.:


1) Egyértelműen hamis/Egyáltalán nem jellemző

2) Inkább hamis/Inkább nem jellemző

3) Inkább igaz/Inkább jellemző

4) Egyértelműen igaz/Teljes mértékben jellemző


Ez egy munkaügyi "Képességek, készségek" 120 kérdéses kérdőív első kérdése. Én igazából itt fel is adtam a kitöltést. Milyen kétkezi munka, betonozás, kacsolás?

(És ilyeneket TÁMOP EU-s pénzből...)

Te erre a kérdésre mit válaszolnál?



2017. aug. 9. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Nem az a lényeg, hogy ÉN mit válaszolok, hanem, hogy TE. Amit szeretek, az nem fáraszt, vagy kellemesen, amit útálok, az meg nagyon. De átlag munkákra legyen a 3. Ha meg akarsz kapni egy munkát, akkor 1.-t xeld be.
2017. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.: Én hasonló kérdésekre nem tudok mit válaszolni.

Mint írtam, nem mindegy, hogy betonozás, vagy egy fólia alatt paradicsom kacsolás.


Ha 1-et írom nagyképű vagyok, ha 4-et akkor lusta disznó.

Akkor marad 2, vagy a 3.


Előbb utóbb minden munka fáraszt, magyarul 2-es válasz nem reális, mivel a munka időtartama sincs megadva.


Azaz csak neked lesz igazad, én is a 3-asat tudnám bejelölni.


És akkor ebből mit tudtak meg?

Azt, hogy Fekete László, vagy Kinizsi Pál is elfáradt, ha 48 órán keresztül kellett malomkövet emelgetni a tűző napon!


Ez a kérdés legfeljebb a logikus gondolkodást és a realitásérzéket méri, mást nem szerintem.

2017. aug. 9. 00:29
 3/4 Molyember ***** válasza:
A hangsúly azon van, hogy hamar elfáradsz-e. Hogy képes vagy-e 8 órán keresztül fizikai munkát végezni. Ennyire azért nem bonyolult...
2017. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.: Ezt sehol sem írja.

Az is lehet hamar, ha az első hónap végére kikészülsz egy építkezésen.

2017. aug. 9. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!