Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 27 évesen nem késő pályát...

27 évesen nem késő pályát módosítani?

Figyelt kérdés

Eddig is elvégeztem egy főiskolai szakot, de nem jön össze amit terveztem.

Váltani akarok, jövőre más irányba fogok tanulni. Mire elvégzem, stb, nem leszek öreg már? 31-32 évesen?


Sőt, igazán a 30-as években tudja az ember megvalósítani önmagát, vagy még azután?

Fiú vagyok.


2017. aug. 22. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha közben meg tudsz élni, akár 50 évesen is tanulhatsz.
2017. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közgazdaságit akarok tanulni és a bankszektor a cél.
2017. aug. 22. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Sosem késő, főleg ha megbéklyózva érzed magad.
2017. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talalkoztam itt USA-ban egy UBER soferrel, aki szakacs nappal, 2 gyerek apja, 52 eves, amikor megkerdeztem mi az hatalmas nagy konyv az ulesen, azt mondta hogy altalanos ugyvednek tanul. Kerdeztem, hogy mennyi szabadideje van igy, hogy szakacs is meg ubersoforkodik. Azt, mondta hogy nem mindennap dolgozik mint szakacs es nagyon be van osztva az ideje es az uberkedest azert valasztotta mert akkor hagyja abba amikor akarja ugy osztja be az idejet amikor akarja.


Ez csak egy pelda.


Sosem keso palyat modositani ha nem erzed jol magad abban amit csinalsz.

2017. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát, tegyük fel egy ember 20 évesen elkezdi az egyetemet, mondjuk pszichiáter akar lenni, és ha minden szakosodás megvan ott van, hogy 31 éves, szóval szerintem nem, de ahogy nagymamám mondta a kórházba voltak olyan professzorok, akik 70 évesen ilyen olyan képzést csináltak, meg vizsgára készültek, szóval..
2017. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én most raktam le egy diplomát márciusban.

28 vagyok és marhára nem tudtam elhelyezkedni a végzett szakmámban pedig hiányszakma.


Voltam legalább 20 interjún de nem vettek fel sehová.

Ezért kénytelen voltam váltani a rendészetre mer oda legalább felvettek. Bár dekára annyit kapok mint diplomával az eredeti szakmámban.


Szal érdekes az élet. De legalább a (diplomás vagyok) státusz megmarad.

2017. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még 37 évesen sem késő :-) én 33évesen kezdtem egy levelező főiskolát,hamarosan fejezem.A legidősebb évfolyamtársam 61 éves,4gyereke,7 unokája van és jóval fiatalosabb a koránál.Sok fiatalabb évfolyamtárs példát vehetne róla.Egyébként nő és takaritónőként dolgozik.

Tehát soha sem késő,hogy kövesd az álmaidat a szived vágyát.

2017. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!