Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok élni, rengeteg...

Nem akarok élni, rengeteg mindent gyűlölök és semmi hitem nincs magamban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 14:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Lásd fönt.


+ sohase mérd másokhoz magadat. Lehet, hogy volt nekik, és mire mentek vele? (halkabban: és a többségnek, milyen? )


Nyugi.


- Nem kell sokáig várni.

- Ne akard olyan görcsösen

2010. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Cs én 15/F vagyok. Kb. ugyan ez a problémám. Néha depressziós vagyok meg fel vok pörögve xD és mindig másokhoz hasonlítom magam. Sok haverom már nem is szűz, meg tök menők de így se többek nálam. Semmit nem tettek még le az asztalra cs lazák.

A magad módján lehetsz bárkinél több és jobb :D.

Am ezeket tanácsolták nekem.

2010. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Akaszd fel magad, vagy gyűlöld a világot, amíg el nem bírod pusztítani.
2010. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Én mondjuk azt hiszem kicsit különb vagyok a mai fiataloktól mert mindig szerettem élni és sose volt olyan hogy nemakarok! Pedig nem vagyok valami szép gondolom én és pattanásos miteszeres vagyok kicsit teltebb és nem is vagyok izmos (VOLTAM) És mindig bíztattak hogy legyen önbizalmam meg szeressem magam mert ha nincs önbizalmam akkor nem szeretek élni már pedig imádok élni és igy kell önbizalom és szeretni kell magam! Én 2 hónapja kezdtem Parkourozni, le fogytam, meg erősödtem az izzadástól nem olyan zsíros a bőröm és az arcom is szebb! Lehet hogy nem változtam meg kívülről de legalább szebbnek és okosabbnak képzelem magam! :D Aki nem szeret élni én mindre azt mondom hogy emos! :D A Jó kedvem az mindig is meg volt meg van és meg is lesz!

16/F

2010. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Fogadd el, hogy te vagy a feketebárány a családban és a black jack a társasági körödben. Semmi gond nincs a fejeddel és szerintem a jellemeddel sem. Figyelj! Nem ismerlek, de ha edzésre jársz valószínű nem vagy testileg nyomorék ami azt jelenti bármit ki tudsz hozni a testedből. A pattanások elmúlnak, és a sérót is meg lehet spékelni vmi sztájlal. Én se örültem ebben a szerepben, aztán később rájőttem, hogy különleges vagyok. Persze még volt sok ilyen helyzet (elhalasztott nők sora, és amolyan pasibaba voltam mindig is, szerettek a csajok velem beszélgetni, hallgatni a filozófiám, de a haverjaimmal jártak, dugtak. Aztán gondoltam, valamit változtatni kellene.


A kamasz csajok nem az érzékeny lelkű srácokat ledvelik. Illetve igen, nagyon is. De legyen külsőre rossz fiú, vagány nem kitárulkozó. Erre harapnak a csajok. Sőt ha izlésesen cinikus vagy velük, bírálod őket,vagy kicsit cukkolod de úgy mintha igazából haverokkal beszélnél, akkor még jobban beindulnak, utána meg hírtelen leszarod őket és utánad fognak menni. Beszélj ugyanúgy csajok előtt is, mint a haverjaid előtt.

Fontos ez a lányoknak. Nekik humor kell és határozottság, férfiasság. Jó vannak ezek a szépfiúk akit imádnak a lányok mert cuki, de ebben a jelenségben csak a rejtett, lezbikusságot látom.

Találd meg a stílusod legyél vagány. Ne temetkezz érzelmes zenékbe, filmekbe Hallgass rap-et gyúrj és nézz férfias inspiráló kemény filmeket; Harcosok klubja, Rockey, 300 stb.


A nőnek férfi kell, bika.


Ha rádakad egy kardhal aki tényleg bejön a sok sügér közül akkor annak megmutathatod az érző szívedet.

2010. máj. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%

Nehogy már azt várd, hogy a csaj fog hajtani rád..

Amíg nem cselekszel, vagy nem PRÓBÁLSZ cselekedni, semmi nem fog összejönni..

2010. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

"Nehogy már azt várd, hogy a csaj fog hajtani rád.. "

Jó, de ha meg semmi hajlandóságot nem látok a csaj felől, akkor honnan tudjam, hogy nem csinálok-e hülyét magamból azzal, hogy elhívom valahova? Mégis vhol a csaj kezdeményez... ennyi erővel mindenkihez odamehetnél... és ez az a klasszikus eset, amikor hülyének nézik az embert...

2010. jún. 1. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!