Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lépjek túl a múlton?...

Hogyan lépjek túl a múlton? Párkapcsolati téren.

Figyelt kérdés
Rengeteg dolog van a múltamban, amin nem tudok túl lépni. De most a legkonkrétabb, hogy a párkapcsolatomban csak arra tudok gondolni, hogy ELŐTTEM kivel, mit csinált. És amikor meglátom a lányt görcsbe rándul a gyomrom, és sírni tudnék, pedig emiatt nem kéne. Amióta együtt vagyunk azóta meg rajtam kívül nincs senkije, szóval minden rendben, én mégis ezeken kattogok. Tudnátok esetleg valami jó könyvet, cikket vagy bármit javasolni, ami ezen segítene?

2017. okt. 16. 11:44
 1/2 RozvM válasza:
Én szvsz még a romantikus filmnézést tudnám ajánlani kettesben a pároddal.
2017. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Őry Péter válasza:
Amiről írsz az az ő múltja. Ha szeret, akkor miért foglalkozol ezzel. Bocs, de ez egy kicsit kisebbségi komplexus
2017. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!