Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hova, melyik országba, melyik...

Hova, melyik országba, melyik kontinensre születtél volna, ha ezt te döntötted volna el?

Figyelt kérdés
És miért oda, ahova?

2017. okt. 19. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Horvátország, tetszik a mentalitás
2017. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Németországba, Dortmund közelébe. Foci :D

De... Akkor nem látnám a Honvéd-meccseket. És. Azért a válogatott is, legyenek bármennyire is szerencsétlenek, a mi válogatottunk... Németország. Túl sok lenne a siker :P

2017. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vagy Japánba vagy Svédországba.

Japán azért mert imádom az ottani ételeket és ha oda születtem volna biztos kevésbé lennék lusta, és jobban tanultam volna. Igaz elég szigorúak, de ha oda születek gondolom nekem is normális lenne az a szigor.

Svédország meg azért mert nekem az ottani időjárás a legjobb. Na meg a svédek sokkal elfogadóbbak, nyitottabbak. Ha színes hajjal mászkálsz náluk az utcán akkor le se szarják, magyarországon meg már mutogatják a keresztet eléd hogy tuti valami sátánista vagy.

2017. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!