Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem bírom tovább, mit tegyek?

Nem bírom tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés

14/L

Általános kezdete óta folyamatosan szekálnak az osztálytársaim. Nem tudom mivel szolgáltam rá. Nem mondtam soha senkinek rosszat, és nem tartom magam csúnyának.

Folyton gonosz üzeneteket küldözgetnek hol papíron, hol telefonon. Kétszer már megvertek, és rengetegszer lökték le a cuccaim, buktattak ki és bántottak érzelmileg. Egy barátom sincs, az osztályban mindenki utál. A psichológus súlyos depressziót állapított meg nálam. Átmenni másik iskolába nem tudok, mert egy kis faluban lakom, ahol csak egy iskola van. Folyton magányosnak érzem magam. Testvérem nincs, apu meghalt, anyu meg folyton dolgozik, ezért alig van itthon. Az iskolában mindig kiröhögne, és ha szembe jönnek velem az utszán, akkor us kiröhögnek, felbuktatnak, rosszabb esetben rámütnek belémrugnak. Már gondoltam öngyilkosságra is. Úgy érzem semmi értelme az életemnek. Vagdosom magam, az megnyugtat. Mostmár utszára is alig menyek, egész nap a szobámba vagyok zárkózva. Úgy érzem a lelkem darabokban.



2017. nov. 25. 00:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon sok az ilyen kis nyomoroncok

Akik igy élik ki a beteg vágyaikt,

Az ilyenek genetikai hulladékok miatt még csak ne is gondolj az öngyilkosságra

2017. nov. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon sokan jarnak legkozelebbi varosba iskolaba, vagy a kollegium is szuper elmeny lehet.


Hagyd ott oket a francba, ne tedd tonkre magad mas baromsaga miatt.

2017. nov. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért bántanak, mert hagyod magad. Ne tedd. Állj ki magadért, légy erős. Tudom, nehéz, és gondolom megrémiszt, hogy visszaszólj nekik akár... de amíg hagyod, hogy bántsanak, tuti nem fogják befejezni.
2017. nov. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De nem tudjátok, milyen úgy iskolába menni, hogy féltek, hogy az osztálytársaitok mivel fognak ismét megalázni. Szó szerint félek az iskolától. Tanároknak jeleztem, de nem tettek semmit.
2017. nov. 25. 01:27
 5/19 Bihar Valatonon ***** válasza:
Nekem is volt hasonló általánosban majd amikor évet kellett ismételnem másik osztályba kerültek ott viszont gyökeresen megváltozott minden.....ahogy más is írta változtass iskolát....
2017. nov. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Irod, hogy kis falu. Nem etnikumok az osztálytársaid? Mert akkor minden érthető. Sajnos állami iskolában kötelező az integráció. Engem is félig agyonvertek és majdnem megbuktam, amikor anyukám átiratott a szomszéd falu iskolájába, ahol -viszonylag- különb volt. Persze a sok buszozás fárasztó, de hazafelé meg tudtam csinálni a házit.
2017. nov. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
31%

Valami oka biztos van.. Nem vagy véletlen mégis csúnya ?

Vagy nagyon szegény és azért basztatnak ?

2017. nov. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem mondanám magam csúnyának. Persze ezt valaki máshogy látja. (Hosszú szőke haj, kék szem)

Nem, mindenünk megvan, amire szükségünk van. Anya orvos, szóval van pénzünk.

2017. nov. 25. 11:28
 9/19 anonim válasza:
15%

Utolsó vagyok.

Hosszú szőke haj, kék szem még nem jelent semmit.. Attól még lehetsz csúnya.

Nem értem, ha nem vagy az és szegény se stb, akkor miért tennének ilyet. Fiataloknál ilyenekre szokás rászállni.

Mióta csinálják ezt ?

Kicsit meredek a sztori ne haragudj.

2017. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Nem éppen sokszor pont arra szállnak rá akinek pl sok minden olyan megvan, ami másikaknak nincs...
2017. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!