Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok sem ronda, sem...

Nem vagyok sem ronda, sem visszahúzódó, elég feltünő külsőm van. Mért nem talál rám az igazi? 16/L

Figyelt kérdés

Az idegesít, hogy igazából nincs velem baj elvileg,csak legtöbbször bulizok, ott ismerem meg az embereket,és ott a fiúk ugye részegek, és csak AZT akarják..én nem vagyok ennyire 'szexuálközpontú'..

Elég extrém csaj vagyok :D

Punkot és Rockot hallgatok,külsőm is tükrözi.

Netes társkeresőkön csak úgymond lúzerek vannak akik rondák, és nincs önbizalmuk,stb.

De ezek nem nekem valók... Szeretnék egy pasit aki elégedett magával, és van is mire önbizalma, viszont nem csak AZT akarja!!

Bízom benne, hha van ilyen lány, akkor van ilyen fiú is!

Tanácstalan vagyok srácok... :)


2010. jún. 1. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
16 éves vagy , sztem ráérsz még megtalálni a igazit.Csak nyugi, folytasd azt amit eddig is tettél, és megtalálod azt akit keresel.
2010. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egészjol hangzik korba is passzolok csak zenei izlésbe nem :D
2010. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ahha...

hát szerintem a szerelem nemjön csk úgy nem?

az csak jön...

ismerkedj te is...szeritem te is kezdeménnyez

2010. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

21:13

Olyan nagy jelentősége lenne annak, hogy mit hallgat a lány?

2010. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: tényleg az , mert nekem is nagyon fontos a zene,szinte mindig hallgatok, nem is barátkozok olyanokkal akik nem szeretik.(nem ítélem el őket, csak nem értünk egyet sokmindenben) :)
2010. jún. 1. 22:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Definiáld légyszi az általad használt "igazi" szót!


Pótfeladat a kettesért: mondd el röviden, mit jelent: "irreális elvárások"

2010. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
jaj mikor én is 16 voltam mekkora rocker voltam :) aztán középsuli végére már betettem a hip-hopot is, spanok csak néztek, ma már jöhet minden :) de a jó öreg rock'n'roll még mindig az igazi. Amúgy meg lány, úgy elkap majd az első szerelem egy normális sráccal hogy észre se veszed. Aztán majd úgy szétcsavar hogy azt sem veszed észre :) ez az élet rendje.
2010. jún. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

voltam már szerelmes amúgy, csak valahogy mostaában nem jön össze...xD

Igazából nem az h én mekkora rocker vagyok, csak ezt birom meghallgatni...:D

Am az irreális elvárásokról annyit, h láttam már ilyen emberkét... :)

2010. jún. 2. 16:28
 9/10 A kérdező kommentje:
( Am az "igazi" azt fedi most, h legalább hosszab ideig együtt tudunk lenni)
2010. jún. 2. 16:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kitartás. Próbálkozz a haverod haverjainál, házibulikban, olyan szituációkban amikor nem az a cél hogy szétcsapja magát mindenki...

És kicsit idősebb pasik. 18-20 évesen már van eszük.


Én goth vagyok, ezen a palettán is hasonló a helyzet. A nagy részük vagy belsőre vagy külsőre bevállalhatatlan. Bár ha választani kell, inkább erőteljesen ráhatok a srác ruhatárára, mint hogy szihomókust játszak neki.... De nem reménytelen.

Olyan helyen ismerkedj, ahol jól érzed magad így valszeg nagyjából belsőre is hasonlóak lesztek...

2010. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!