Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinek kéne egy olyan csaj aki?

Kinek kéne egy olyan csaj aki?

Figyelt kérdés

a keményebb zenéket szereti,vannak piercingei,tetoválásokat tervez és a haja is "egyedi

" stb.xd :D


2010. jún. 5. 18:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
nekem nem
2010. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
nem bántásnak szánom, de egy átlagos fiúnak nem kell egy ilyen lány. Talán az olyan fiúknak tetszenél akik ugyanazt a "műfajt" képviselik. Tehát elég kicsi a választék...
2010. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
nekem biztos nem, ne haragudjon meg senki, de ha én ilyet látok nagy ívben elkerülöm, mert még nézni is rossz.
2010. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
nem én vagyok ilyen,csak rengeteg barátom így néz ki .. és azt látom tényleg,hogy annyian elítélik őket :S csak nem tudom,hogy mi a f*szért :S mert felvállalják magukat ?:S gratulálok. magyarság. .. (Y)
2010. jún. 5. 18:32
 5/33 anonim válasza:
Dehogy nem azt jól le lehet Bukkakezzni :DD
2010. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
azmi ?xd:$
2010. jún. 5. 18:34
 7/33 haggyámán ***** válasza:
Még kicsi vagy hozzá.
2010. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:

A bukkakét nem ismered ? ? ? :D

Hát az hiba . írd be a googleban hogy bukkakke sex és nézd meg a képeket. :D :D az a leg jobb dolog a világon :)

Amúgy az a japánoktól származik és azt az asszonyt bukkakézték le aki megcsalta a férjét. a faluban az össze férfi odagyült és mindenki ráverte a fejére a faszát a nőnek, utána száműzték a faluból

2010. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
te meg eléggé gyökér,hogy nem vagy képes elmondani :D xd
2010. jún. 5. 18:39
 10/33 A kérdező kommentje:

megnéztem:D

köszi.xd:D

2010. jún. 5. 18:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!