Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinek kéne egy olyan csaj aki?

Kinek kéne egy olyan csaj aki?

Figyelt kérdés

a keményebb zenéket szereti,vannak piercingei,tetoválásokat tervez és a haja is "egyedi

" stb.xd :D


2010. jún. 5. 18:05
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

na jó xd

egyedi szó alatt én nem egy gusztustalan hájtömeget értettem XD -bocs a kifejezését xd-

2010. jún. 5. 19:03
 22/33 anonim válasza:
2010. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:

[link]

Én ilyesmire gondoltam :)

2010. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Leszarom ki milyen egyedi. Nem vállalnak fel semmit csak ki akarnak tűnni mert az menő. Dugnám őket. Téged is. Bár lehet pedofil lennék.. Hány éves is vagy? 13? Körül belül. Mindig azzal védekeznek az ilyen idióták hogy "felválalják magukat" lóf@szt.
2010. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
NEkem.
2010. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:

Én pasi vagyok és 26 éves :DD

Engem ne akarj megdugni mert 182 cm magas vagyok 98 kg :DD

Biztos nem jó szemmel néznék rád , ha ilyesmit akarnál tenni velem :DD

2010. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Én meg a csajokról beszéltem mivel róluk szól a kérdés. Kicsit furcsa hogy férfi létedre magadra vetted. Khm.
2010. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:

Ott írod, hogy megdugnád őket meg téged is ...

azt hittem nekem szól :DD

2010. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

Kedves egyik válaszoló!

"Leszarom ki milyen egyedi. Nem vállalnak fel semmit csak ki akarnak tűnni mert az menő. Dugnám őket. Téged is. Bár lehet pedofil lennék.. Hány éves is vagy? 13? Körül belül. Mindig azzal védekeznek az ilyen idióták hogy "felválalják magukat" lóf@szt."


Ne haragudj, de ez orbitális nyárspolgári hülyeség. Valójában általánosítasz és azt hiszed, hogy Te vagy az atyaúristen itt egyszemélyben. Tulajdonképpen nem értesz semmit a deviánsokból, lázadókból, különcökből, alternatívokból, csak a saját jól körülpisilt és naponta körbeszaglászott világot a tökéletes, ami pedig azon kívül esik, leszólod. Sőt, mg álszent is vagy, mert megpróbálod ezt intellektuális fölénynek feltüntetni, pedig igazából egy nagy bunkó vagy, egy álszent bigott, egy nyárspolgár, egy kugli.


Kedves kérdező! Én például ilyen vagyok. Én elég deviáns és toleráns vagyok nekem, sok minden belefér. Nekem egy lányban az kell, hogy szeressen és szeressem, hogy működjön köztünk és ehhez az kell, hogy kiálljunk egymás mellett, úgy fogadjuk el a másikat, ahogy van és ne hagyjuk cserben. Hogyha egy ilyen lány képes elfogadni az én deviáns személyiségemet és érdeklődési köreimet és egyáltalán engem és szeret és törődik velem, akkor semmi probléma minden elfogadva! :-)


Más kérdé, hogy tényleg akad olyan, aki ezt a külsőt azért ölti fel, mert képmutató, de én természetesen az eredeti kiadásról beszélek :-) Az első barátnőm is ilyen volt :-)

Ezek a típusú lányok sokszor pont azért az eseteim, mert van bennük tűz, szenvedély, tartoznak valahova, követnek valamit és lehet velük akár szex után vitatkozni (legalábbis aki komolyan gondolja)

19f

2010. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
legutolsó kommentelő :| teljes mértékben egyetértek veled :O :DDD
2010. jún. 6. 11:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!