Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinek kéne egy olyan csaj aki?

Kinek kéne egy olyan csaj aki?

Figyelt kérdés

a keményebb zenéket szereti,vannak piercingei,tetoválásokat tervez és a haja is "egyedi

" stb.xd :D


2010. jún. 5. 18:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"deviánsokból, lázadókból, különcökből, alternatívokból"


Ezek mind hülyék... A lázadás meg a különcködés hülyeség és szerintem az egyik legundorítóbb és legszánalmasabb dolog... Ettől eltekintve persze nem mondom, hogy ezek emberileg ilyen ilyen selejtek, nyilván van sok más tulajdonságuk is azon kívül, hogy lázadók, ezek pedig ugyanúgy lehetnek jó és rossz tulajdonságok, mint egy nem lázadónak.


Bocsi az OFF-ért, nem a kérdésre válaszoltam, hanem annak a kommentelőnek, aki reflektált arra a kommentre, amellyel tökéletesen egyetértettem :)

2010. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
mert jobb beletörődni a dolgokba,mint lázadni értük és harcolni a céljainkért? hát én nem így látom..
2010. jún. 6. 15:38
 33/33 anonim ***** válasza:
Ezt én se látom így, de ennek köze nincs se devianciához, se különcködéshez :)
2010. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!