Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bennem van a hiba? (többi lent)

Bennem van a hiba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Utálom a sulimat...utálom az osztályomat.Vannak barátnőim a suliban mármint az osztályban velük nagyon jóba vagyok.De az osztály fele a menő manó gyerekek lenéznek és csúfolnak.Az 1-ik osztálytársam nagyon bunkó aki neki nem szimpi azt beköpi és bermit elkövet,h keresztbe tegyen neki.Akivel jóba van falaz neki.A többi meg kétszínű,előttem jópofizik meg minden és a háttam mögött azt mondja,h milyen rondák vagyunk meg minden.A fiúk bunkók,a lányok meg kétszínüek.A barátnőimnek és nekem csúfnevünk van persze amin 1 bizonyos határig mi is vetünk és viccelődünk.De már csak úgy szólítanak hogy a....-ok így meg úgy.Menyjek el másik suliba jővőtöl.Amúgy Romániai vagyok és a suliba mindenki román a románok meg utálnak.

13/l és hetedikes vagyok.


2010. jún. 6. 10:08
 1/10 A kérdező kommentje:

bocsi a helyesírásért remélem ki lehet bogozni

nagyon el vagyok keseredve

légyszi segítsetek :( :s

az osztály nagyonnem együtt működő

amúgy meg ha nem mennék el azt csak a barátnőkmiatt tenném...

de lehet bevezetik náluk az 1-9 osztályig az általános iskolákat

ha még 2 évet kéne maradjak nem bírnám ki :(

2010. jún. 6. 10:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Oh, te szegény. :( Szerntem mindenképpen váltsál sulit. Nehéz lesz megválnod a barátnőidtől, de átmehetsz egy sokkal jobb közösségbe, ahol találhatsz jobb embereket. Eleinte lesz majd rossz, de ha jól választottál sulit, sokkal jobb lesz! Addig is kitartást! :)
2010. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laksz,de biztos van ott magyar iskola...Szerintem át kéne oda jelentkezned.
2010. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

persze,h van:)

csak nehéz lenne 7 év után megszükni 1 teljesenmás környezetet még akkoris ha ez rossz azért van benne jó is mint mondtam barátnők:)

meg még más is:)

1 másik legjobb barátnőm olyan iskolába jár ahol több magyar osztály van de olyan furcsa lenne úgy neki is meg nekem is..neki is megvan ott az a sulin belüli közösség akikkel ő jóba van és nem szeretnénk a 2-őt kavarni nekük ez így megfelel,h csak sulin belül találkozunk

de gondolodhatnék 1 másik sulin is de ha marad az 1-8 osztályos akkor még ezt a 1 évet itt marok ha már 7-et kibírtam

2010. jún. 6. 10:53
 5/10 A kérdező kommentje:

jajj már megint a helyesírás bocsi

ja és megfelel nekünk sulin kívül nem belül:)

2010. jún. 6. 10:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Az általános iskola a korán érőknek mindig egy rakás sz@r. Tapasztalatból mondom.
2010. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem vagyok korán érő típus ha rám gondoltál volna

sem fizikailag

sem pedig értelmi színten:P

2010. jún. 6. 11:53
 8/10 A kérdező kommentje:
meg azt mondják,h velünk úgy sem járna senki mert rodák vagyunk meg ilyenek és rosszúl esik mert amúgyis önbizalom jiányban szenvedek:(
2010. jún. 6. 11:55
 9/10 anonim válasza:
Énis romániai vagyok, és magyar suliba járok. Remek a hangulat, a közösség, minden. Melyik városban laksz? Talán tudnék segíteni..ha szeretnéd:)
2010. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom ennyi mindent nem szeretnék elmondani még rám ösmernének :/
2010. jún. 6. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!