Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerencsétlenség (?! )

Szerencsétlenség (?! )

Figyelt kérdés

Tehát a kovetkezo dolog lenne a problémám.. Bármit is csinálok annak mindig van valami kovetkezménye. Ezt úgy értem hogy ha valami "rosszat" csinálok (pl. nevetek más ugyetlenségén) akkor egy idon belul 2x-en is utolér a "karma", tehát valami rossz torténik velem. A másik oldalon viszont ha bármi "jót" csinálok (pl. segítek egy idegen embernek,vagy valami hasonló) az sose kapom vissza. Tehát most vagy szerencsétlen vagyok, vagy én gondolok a dolgokba túl sokat ? Mi a véleményetek ?

16/F


2018. márc. 13. 17:58
 1/2 Pelenkásfiú ***** válasza:

Ugyanez van velem is...

Talán azokkal van ez, akik rosszul érzik magukat miután valami "rosszat" csinálnak és így "bevonzzák", hogy velük is történjen valamit... or something like that...

2018. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ja.. koszonom a válaszodat, és jó tudni hogy nem vagyok ezzel egyedul :)
2018. márc. 13. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!