Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen motiválatlan?

Miért vagyok ilyen motiválatlan?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok egy ellaposodott házasságban vagyok benne,de nincs erőm elválni. Egyre lustábbá,kényelmesebbé váltam,csak nemtudom miért,mert pár éve még teljesen más voltam. A munkám se az igazi,úgyérzem,hogy csak vegetálok az életemben,de hiányzik az erő,bátorság,hogy továbblépjek. Mitől lehet ez,hogy idősödök attól,mert tényleg nem ilyen voltam régebben?
2018. márc. 18. 04:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha csak ellaposodott a házasságod, az ellen tudsz tenni. Randizzatok, töltsetek minőségi időt kettesben, fedezzétek fel újra azokat a tulajdonságokat a másikban, ami aaz elején olyan vonzó volt. Ha csak úgy éltek egymás mellett, és beletörődve megszokásba nem tesztek semmit, akkor előbb-utóbb elhal a legnagyobb szerelem is. Ha pedig már túl vagytok azon, hogy jobb legyen, és még sem működik, akkor el kell gondolkodni a különválásról. Nem ad elég motivációt az, hogy boldog legyen melletted a párod, és ezzel együtt te is?

A munka területén, pedig lehet hogy érdemes váltani, az ad egy nagy adag vérfrissítést, ami a továbbiakat is magával hozza, vagyis kihatással lesz a magánéletedre.

2018. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!