Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A kreativitást lehet valahogy...

A kreativitást lehet valahogy fejleszteni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 06:52
 1/3 anonim válasza:
84%

Persze! Szerintem járj valamilyen szakkörre,

VAGY

csak próbálkozz. Egy idő után - ha nem is sokkal, de jobban fognak menni a dolgok! Szerintem.

2008. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia,

azzal, hogy merészebb leszel, és bevállalósabb a kreativitás terén:) egyszer majd ráfogsz érezni az ízére. fogd fel úgy mintha álmodnál,és bármit megtehetsz. ja, és nézegess a témát feszegető képeket berendezéseket, stb.

2008. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. velem született adottságom a kreativitásom, deh szerint probálj meg minél többb kreatyv dolgot csinálni, fűz gyöngyöt csinálj pl. üvegfestéssel képet egy üveglapra meg ilyesmi dolgok:D Remélem tudtam segíteni:P Tamilina
2008. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!