Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék hogy jobban...

Mit tehetnék hogy jobban legyek? Csapdába érzem magam

Figyelt kérdés
Eléggé szenvedek már évek óta ,sok minden rossz dolgok történtek velem lelkileg amit inkább nem mondok mert valószínűleg senkit sem érdekel ,az a baj hogy ez a minden napos szenvedés látszik rajtam e-miatt mikor már végleg nincs kedvem hogy másnak azt mutassam hogy jól vagyok mindig kérdezgetik tőlem hogy miért vagyok olyan szomorú mindig ,azt szoktam mondani hogy nem vagyok szomorú ,de ha mondom anyukáknak hogy fáj a fejem vagy hány ingerem van (a napi szenvedéstől) mindig csak annyit felel rá hogy nekem is mintha nem akarná hallani ,de hogyha még már eljárások az állandó látszat semmi bajom arcot tartani akkor még mindig kérdezgetik hogy mi a baj de inkább nem szoktam mondani csak annyit hogy nem érzem jól magam és ennyi de ha meg mondom akkor még úgy érzem hogy nem akar vele foglalkozni ha meg nem mondom akkor meg ő mondja mindig h ne legyek ilyen szomorú ,mit tegyek ,már nem tudom sokáig fenntartani h jól érzem magam?
2018. ápr. 5. 20:27
 1/1 anonim válasza:
Szia!:) Én is nagyon sokáig voltam így, nem kevés idő kellett hozzá hogy újra maximálisan rendbejöjjek. De sajnos pont azért nem múlik ez az egész mert nem beszéled ki magadból. Hidd el nekem, ha valakinek el kezded mesélni hogy mi bánt rögtön sokkal jobban fogod magadat érezni. Ha szeretnéd írj nyugodtan, szívesen megosztom veled a tapasztalataimat, segítek. :)
2018. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!