Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy fiú az osztályunkban,...

Van egy fiú az osztályunkban, aki folyamatosan szivat, mert idősebb nálam meg mert szemüveges vagyok. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Csinálj ugy mint ha meg sem hallanád, ne figyelj rá oda.. akkor egy idő után megunja és abbahagyja. Ha látja h idegesít téged akkor meg még jobban csinálja.. szóval szarj a fejére. Vagy haverkodj vmi kemény gyerekekkel akik majd jól befenyítik . hehe
2008. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent tehetsz (pl. visszaszolsz), de szerintem a legokosabb, ha nem csinalsz semmit. Szo szerint. Levegonek nezni, ha ker valamit, figyelmen kivul hagyni. Hidd el, latja rajtad, hogy zavar amit csinal, ezert csinalja. Ugyhogy ne is figyelj ra, majd megunja. Azt esetleg meg kozolheted vele, hogy ahhoz kepest, hogy o az idosebb, irto gyerekesen viselkedik. Szerintem erre visszavenne az arcabol.
2008. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, hány éves vagy, de szerintem a legcélravezetőbb, ha félrehívod és megkérdezed tőle, hogy mi az igazi problémája veled. Ha picit is értelmes megtudjátok beszélni, ha nem utána még mindig nézheted levegőnek. Sok sikert!
2008. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos... én megvertem az ilyet :)


Szerintem az se megoldás, ha nem teszel semmit. Akkor szép lassan porig fog alázni, mert megteheti. Lehet, hogy abbahagyja, de... én erre nem alapoznék.


Szólj vissza neki, merj visszavágni!

Őszintén, mivel vagy te kevesebb, mint ő? Semmivel.

Sőt jobb vagy nála, mert aki ilyen, hogy csak úgy szivat másokat, nem valami jó arc...


Azért az nem mindegy, hogy hogyan teszi ezt. Lehet, csak poénból csinálja, és nem veszi észre hogy ez neked nem esik jól. Ha viszont direkt akkor adj nekiiii :)) vágj vissza neki, meglátod hogy meg fog lepődni. Aztán ha rájön, hogy benned ellenfelére akadt majd meghátrál. Bárhogy is lesz, abba fogja hagyni úgyis, nem fog örökké tartani ez az állapot.


Tényleg félrehívhatnád egyszer, de az csak akkor ér valamit ha keményen fellépsz és nem adsz neki lehetőséget, hogy akkor is csak kigúnyoljon.


Egyébként pedig nehogy magadra vedd, mindenkinél van idősebb, fiatalabb ember, ez már csak így van :) Egy jól megválasztott szemüveg pedig szebbé teheti az amúgy is szép arcod :) jó nagy paraszt ez a srác. :D

2008. nov. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Szard le.
2008. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Srapnel ***** válasza:
84%
Tanulj és fejleszd magad. Amikor tizen-x év múlva sikeres orvos, mérnök, ügyvéd, stb. leszel, ő meg csak a kocsmában ül, akkor már nem lesz min élcelődni. Ha ő is az említettek egyike lesz, akkor meg egy jót röhögtök az egészen és megisztok együtt egy korsó sört és megmutatja majd a saját szemüvegét neked. Ha ez sem, akkor meg tahó és szard le, úgysem látod a suli után többet.
2008. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is volt szemüvegem, de nem hordtam pár hét után.

Ennek eredménye, hogy nem romlott tovább...Eltelt húsz év azóta.

Az ilyen kiközösítő viselkedés hatására csak csökken az önbizalom, ami évek múltán már visszafordíthatatlan.

Jusson el a tudatodig, hogy nem szemüveggel születtél, hanem megromlott a látásod.

Fordíts figyelmet a sportra, fontos a jó fizikum, valamint trendi legyen az öltözködésed.

Ha valaki nyeszlett, anyu öltözteti, azt az ellenkező nem is el fogja kerülni.

És ne ülj állandóan a gép előtt :-)

2008. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen nyeszlett, öltözzön trendi ruhákba, és ne anyu öltöztesse... ez igen. Tudod az a baj, hogy ha követné a tanácsod, akkor ő is abba a rétegbe tartozna, mint amilyenbe Te. Az a baj veletek, hogy ha nem olyan, mint ti, akkor kiközösítik, márpedig már így is ki van. Ez olyan, hogy beakadt egy szögbe, és nem tud szabadulni tőle, és minél jobban rángatózik, annál inkább húzza maga után az egész cuccot. Csak nyugalom. Az ilyen azért talál meg téged, azért szállt rá egy nála sokkal fiatalabbra, mert még a micsodája sem áll fel, hogy szünetben azt bütykölje magának, és ezt akár nyugodtan meg is mondhatod neki. Már ha fiú. Ha meg lány, akkor menjen és próbálja a haverjának... :-D Egy szó, mint száz, baromira ne izgasson a családi háttered, az, hogy mi van rajtad, a sok nemmondomkikicsodák ez alapján akarnak besorolni téged, de te az vagy aki vagy, nem pedig egy dominódarabka, akit akkor löknek fel, amikor csak akarnak. Szerintem sokkal inkább fontosabb az, hogy valamivel megpróbálj kitűnni a többiek közül, vállalj szorgalmit, jelentkezz szakkörbe. És lehet, hogy ezután is cikizni fog de már nem a szemüveged miatt, és rövid idő alatt rájön, hogy teljesen fölösleges, amit csinál, mert te maradsz az, aki vagy, azzal a tudással és szorgalommal, amit képviselsz. A sportolással max. a saját energiád vezeted le, nem pedig azét a majomét.
2008. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hordj kontaktlencsét!
2013. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!