Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyton arról gondolkozok,...

Folyton arról gondolkozok, hogy milyen dagadt vagyok, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve minden egyes nap, a nap 24 órájában azon gondolkozok hogy áll rajtam egy ruha mennyi felesleg van rajtam nincs tökéletes fitnessz gurus testem.. ez màr felemészt engem! Próbálom tartani diétát , de folyton engedek a csábitásnak... mitcsináljak? Rendesen depressziós vagyok ettől!! 170 cm vagyok és 61 kg, mindenki azt mondja nem vészes, de itt latszik rajtam hogy löttyedt a testem. Segitsetek! Mitcsinaljak, hogy ne gondoljak folyton erre?

2017. aug. 16. 23:45
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Nem szoktam szexista poénokkal dobálózni, de ez tipikusan az a probléma, ami hogyha minden nap megfelelően meg lennél dugva, és szépen megöntöznék a tested, nem állna fenn.
2017. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Hogyha tényleg nem érzed jól magad a bőrödben, akkor bizonyíts. De csak MAGADNAK! Ne mások miatt akarj megváltozni.Az edzéshez meg mérhetetlen nagy kitartás kell, és meg kell tanulj nemet mondani a csábításnak.
2017. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem diéta kell neked, hanem MOZGÁS. Találd meg azt a sportot, amiben örömöd leled, ettől egyrészt formásodni fogsz, másrészt el fog kerülni a depresszió, a mozgás ugyanis hatásos ellenszere tud lenni.
2017. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
#3-as nál a pont!
2017. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kondiba jártam egy hónapig, láttam magamon változást... azt birtam. Itt a kajalasrol van szo... meg hogy mindennap ezen filozok! Borzaszto:( felemeszt
2017. aug. 16. 23:57
 6/16 anonim ***** válasza:
Kondizni jártál 1 hónapig, de nem csak egy hónapig eszel, hanem mindig. Azaz kondizni kell járni sokszor és sokáig, mondjuk évekig. Akkor ehetsz is, és agyalni se kell a túlsúlyon, mert nem lesz. Ehhez mit szólsz?
2017. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Jártam... Múlt idő. Már nem. Miért nem?
2017. aug. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Fogyni a világ legkönnyebb dolga, csak annyira túl van misztifikálva, hogy emberek belebetegednek. Csinálj normális, nem divatos diétát, egyél naponta 5 alkalommal, figyelj oda, hogy mit eszel és tartós fogyásod lesz.
2017. aug. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
170 centihez a 61 kiló közel tökéletes. Ha minden áron fogyni szeretnél max 3-4 kilót. Az meg párszor elmész futni és meg is van. Csak legyen meg a rendszeres testmozgás és meg is tudod tartani az álomformát.
2017. aug. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Izmosodni kell, nem fogyni. Azért vagy löttyedt, mert nincs rajtad feszes izomszövet. 170 centihez a 80kg lenne dagadt. A 60 a tökéletes kategória.
2017. aug. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!