Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor fogom végre elfogadni...

Mikor fogom végre elfogadni magam, és az alakomat? 17/l

Figyelt kérdés
Nehéz csontozatú vagyok, tehát nem leszek olyan karcsú sosem .:( Soha nem lesz olyan alakom ami a fiúknak tetszik, ráadásul alacsony is vagyok. Hogyan fogadjam el az alakom?

2018. jún. 22. 15:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ha az a kérdés, hogy 1+1 az 1 vagy 3?, akkor is 2 a helyes válasz, még ha nem is erre irányult a kérdés.
2018. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy nehéz csontozatú...


Én tipikusan nehéz és alacsony voltam. 13 évesen kb 170cm magas és közel 90kg voltam. Ha nem jó a képzelőerőtök, akkor elmondom, hogy az nagyon kövér főleg egy 13 éves esetében.


16 éves koromra lefogytam 64kgra és kb 178 cm körül lehettem. Továbbra sem volt kockás hasam, de nagyon vékonynak számítottam. Annyira, hogy a családban és több barátom is mondta, hogy ennél tovább már ne nagyon menjek.


Szóval bárki lefogyhat. Nem kell az én történetemet elhinni, csak keress rá az interneten. Rengeteg videó van az interneten, ahol 150-170kgról fogynak le 70-80ra... Simán lehetséges...


Szóval szerintem nagyon rossz ötlet elfogadni, hogy kövér vagy.


Szerinted mi a jobb?


Ha elfogadod és az kövérséged miatt megrövidült életedet rossz életminőségben éled végig? Ha nem leszel olyan mobilis mint egy sportos vékony ember? Ha 40 évesen izületi problémáid lesznek és a boltba is alig tudsz lemenni vagy ha nem tudsz olyan társat választani magadnak, aki igazán tetszik külsőre?


Vagy nem fogadod el ér elkezdesz egészségesen élni. Egy diétát követni, mindennap sportolni. stb..



Könyebb azt modnani, hogy "Elfogdagom, hogy kövér vagyok, ezért semmit sem akarok tenni ellene", mint hajnali 5kor felkelni csak azért, hogy iskola vagy munka előtt eltudj menni a reggel futni.

2018. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!