Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek igaza van anyámnak?

Szerintetek igaza van anyámnak?

Figyelt kérdés

Nem egy fiatal gyerek vagyok, közeledek a 30-hoz, és még mindig anyámmal élek. Ez van, ez idén mindenképp változni fog, mert nem megy tovább, és ez így van rendjén, sőt, már sokkal hamarabb le kellett volna lépnem.


Történet a következő: Anyám kihív veszekedni, hogy ezt meg azt miért pakoltam az útba. De a lakást úgy képzeljétek el, hogy megesz a dzsuva. A konyha és a fürdő förtelmesen büdös , mocskos, a wc is. Mindenhol por és retek. De őt zavarja az amit én csinálok vagy nem csinálok.


Bárki mielőtt mondaná, hogy én is takaríthatnék: jelzem, hogy takarítok, dolgozok, felújítok és tanulok egyszerre.


Anyukám mit csinál? Fekszik. Pihen. Minden nap reggeltől estig.


Szóval igaza van a kedves anyukámnak hogy velem veszekszik egy ilyen szituációban? Most csak erre lennék kíváncsi, hogy mások mit gondolnak erről.


2018. júl. 1. 11:40
 1/3 anonim válasza:
Akár igaz, akár nem. Nála laksz, ő a góré.
2018. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért veszekszik, hogy mert azt szeretné, ha már nem laknál ott. Lehet, hogy ez nem tudatos nála. De azért lássuk be, nem ez a normális életközösség, hogy anya a felnőtt fiával.
2018. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha úgyis költözöl akkor nem tök mindegy, hogy kinek van igaza?
2018. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!