Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hihetetlen érdekes álom de...

Hihetetlen érdekes álom de mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Álmomban jövök ki a családommal valahonnan és a kocsinkat feltörve, kifosztva találjuk. Nagyon ideges lettem, eltűnt a pénztárcám, mobilom, minden. Elkezdenek gyűlni az emberek körénk. Egyszer csak szétszorva a közelbe elkezdenek holmikat találni. Meg lett a telefonom, meg család cuccai is, ott voltak szétszorva. Végül ott lett a tárcám is, de a kártyám hiányzott belőle, minden más, kp is ott volt hirtelen ránézve. A kártyám családtól is hiányzott. Intézkedtem a letiltásán, közbe nézegettem a tárcám és megtaláltam egyik fülnél egy papírba csomagolva a kártyáinkat és 50 000 Ft plussz készpénzt. A papíron egy mosolygós smileyval. Valaki segítsen e mögé látni, mert nem hagy nyugodni. 20/F

2018. júl. 10. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent.
2018. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2*Sü ***** válasza:
Az ember álmában a nap folyamán szerzett információkat dolgozza fel. Az agyad kvázi kipróbál különböző asszociációkat – néha nagyon furcsákat, zsákutcának bizonyulókat –, amit a tudatosabb éned valamiféle képi formában próbál meg összerakni, és álomként megélni. Egyetlen álom semmit nem jelent. Egy-egy visszatérő álom, az már jelenthet valamit, egy pszichológus megfelelő módszerekkel fel tudja tárni, hogy mi az a probléma, amivel nem tudsz megbirkózni, és újra és újra megpróbálja az agyad valahogy feldolgozni ezt a feldolgozatlan, feldolgozhatatlan helyzetet. De ez nem úgy megy, hogy pusztán az álomból fel lehetne térképezni bármit is.
2018. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem az álomfejtés kategóriába tetted?
2018. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!