Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokszor gondolkozok az öngyilk...

Sokszor gondolkozok az öngyilkosságon, de ha rá kerülne a sor mindig megfutamodok. Miért?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ez ösztön? Vagy caak félek mert nem tudom mi lesz utána? Esetleg valami más?

2018. júl. 13. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki igazán öngyilkos akar lenne az meg is teszi

Te nem akarsz az lenni

2018. júl. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valaki fél az élettől (kvázi a velejáró fájdalomtól) nem feltétlen jelenti hogy meg is akar halni. Elképzelhető hogy te valahol a két állapot között mozogsz >> nem is akarsz élni viszont meghalni sem szeretnél. Érdekes belegondolni hogy mindkét esetben a tetteid (vagy inkább a tehetetlenséged?) fő mozgatórugója a félelem.
2018. júl. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az életösztön elég erős benned, ráadásul nem akarsz meghalni, csak nem vagy kibékülve az életeddel, környezeteddel, nincs benne elég szeretet, öröm és figyelem.
2018. júl. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Két variáció van:


1: Gyáva nyuszi vagy.


2: Nem akarsz te öngyi lenni, csak így keresel egy kis feltűnést.

2018. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nemtudom, akkor a vagdosástól is félnék nem? A gyógyszerek vagy a gyógyszerekre való ivástól, a magas épületek szélén lévő ücsörgéstől, az hogy ha megyek futni (hobbi) vagy biciklizni akkor is ha hallok is autót lazán átfutok v átbicajozok a kereszteződésen, stb.

Amikor a félelmet írtam nem arra gondoltam hogy a haláltól, hanem ha mégse jönne össze és túlélem..

2018. júl. 14. 14:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat
2018. júl. 14. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én anno biztosra akartam menni, de nem sikerült. Nem gondolatban tettem, meg, hanem tettlegességig mentem (vízbefullás kísérlet, zacskó húzás a fejre, hajszárító a kádba, két napig nem fogyasztottam folyadékot végül a szomjúság győzött és a vonathoz is kimentem több alkalommal, de azt nem mertem, mert ha túlélem biztos lenyomorodok).


Mindet úgy próbáltam, hogy ne lássák!

2018. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Inkább írj, ha szeretnél beszélgetni.
2018. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!