Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Nem bírom tovább....

Mit tegyek? Nem bírom tovább. Öngyilkosságon gondolkozom?

Figyelt kérdés

Utálom az életem. Utálok élni. Elegem van mindenből és mindenkiből. Ha megtudjátok mi bajom, biztos azt fogjátok mondani, hogy jajj de szánalmas dedós vagyok és csak fel akarom hívni magamra a figyelmet. Ez nem igaz. Én nem akarnék meghalni, de egyszerűen elegem van az életemből. Van egy fiú aki tetszik. Nagyon. Nem csak tetszik hanem totál imádom és szerelmes vagyok belé. Ő a legszebb fiú akit valaha láttam. Még soha senkiért nem voltam eddig ennyire oda. Nem tudnám leírni, hogy mit érzek.

Viszont az egyik osztálytársam is szerelmes belé amivel nem lenne gond, de az a lány gonosz (vagyishát csak engem nem bír, nem tudom miért) főnökösködő. És egész nap azt hallom, hogy az osztálytársaim róluk beszélnek, hogy mindenki azt akarja, hogy összejöjjenek. Azt senki se tudja, hogy én mit érzek. És félek, mert az a lány mindig eléri amit akar, szóval össze fognak jönni. Ő egy nagszájú lány én meg csöndes vagyok.


Tudom, hogy egy fiú miatt, nem szabadna öngyilkosnak lennem, de annyira szeretem őt, hogy úgy érzem soha nem fogok még egy fiút találni akit ennyire szeretek. Nem hiszem, hogy mégvalakit tudnék ennyire szeretni. Tudom, hogy hülyeség, de valahogy ezt érzem, hogy csak őt akarom.


Mit tegyek? Félek a haláltól.


2018. máj. 19. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy szabály: Házi nyúlra nem lövünk. Vagyis nem megyünk bele olyasvalakivel kapcsolatba, akivel egy osztályban vagy munkahelyen kell tanulni, dolgozni. Ennek egyik oka, hogyha rosszul sül el a kapcsolat, akkor iszonyatosan rossz lesz egymás mellett tovább tanulni, dolgozni. A másik ok, meg jönnek a pletykák, tapintatlankodások, stb.


A csaj egy vezéregyéniség, és úgy látszik, hogy akik a hatása alá kerültek, azt mondják, amit ő hallani akar. Persze az is lehet, hogy szívből így van. Ettől még nem biztos, hogy a srácnak tetszik ő.

Ami viszont könnyen meglehet, hogy ha valahogy te mégis összejönnél vele, akkor a lány bosszús lesz, és ki tudja mit tenne ellened, illetve a kapcsolatotok ellen, és ebben bőven akadna szövetségese.


Ami jó hír: itt a nyári szünet, itt alakulhat a dolog, kevésbé vagy kapcsolatban a többiekkel.


Én azt mondom, hogy nem tudhatod, hogy nem leszel még egyszer ennyire szerelmes, bár azt elhiszem, hogy így gondolod. Ezért tényleg kár lenne. És azt sem tudod, hogy mi lenne a halál után. Egyébként szerintem te nem meghalni akarsz igazán, hanem valóban valami mást, kikerülni ebből a helyzetből, mert tehetetlennek érzed magad. Az a gond, hogy nem tudod elfogadni magad olyannak, amilyen vagy, nem szereted magadat. és mástól akarod megkapni azt is, amit magadtól kéne megkapni.

2018. máj. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy de gondolom 25 éves kislány.te csak fel akarod magadra hivni a figyelmet hidd el ez nem a vilag vége.másoknak van ennél sokkal nagyobb problémájuk.(nincs mit enniük.éheznek.nincs hol lakniuk.hajléktalanok esetleg nem tud mozogni lebénult vagy valamelyik testrészét el vesztette stb) te meg egy szerelmi bánat miatt itt hisztizel.hat nagyon szánalmas.
2018. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A kezdeti agyvérzésen túltéve magam: Kicsikét gondolkozzál légyszíves racionálisan. Ha véget vetsz az életednek megszerzed a fiút ? ; Ha eddig nem volt ilyen hogy ennyire szeress valakit soha többet nem is lehet ?
2018. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne tedd!

Most komolyan? Belegondoltál, mi van, ha nem sikerül? Hogy fognak nézni rád az emberek?

Lehet, hogy nem halsz meg, hanem lesérülsz.

A halál nem jó, ember!!! Tudod milyen szar? Amikor tegyük fel begyógyszerezed magad, szarul vagy, és még rohadtul félsz is? Képes lennél ezzel büntetni anyádat, apádat, testvéreidet? Legyél észnél, még nem késő!! Tudod milyen rossz az, amikor anyád az ágyad mellett sír, és azon gondolkodik, vajon mit baszhatott el, pedig nem is ő tehet róla? Velem is volt ilyen, a kiszemeltemnek volt már barátnője, sírtam fél órát, aztán tessék, itt vagyok fél évvel később, hátrahagytam magam után egy öngyilkossági kísérletet, és most van egy pasim, akivel 3 hónapja együtt vagyunk!! Nem éri meg 😉🤗🤗

2018. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Punisher 62 válasza:
Pchiológus ajánlott!
2018. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!