Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálok élni, mit tehetnék?

Utálok élni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején: 16 évesen elkerültem gyakszára, megutáltatták velem a szakmát, illetve az egész munkát. Most 22 éves vagyok (férfi) nem a szakmámban dolgozom. 16 éves korom óta mély depresszióban szenvedek. Most leírom, hogy nem tini depresszió, aki kiposztolja minden oldalra, hogy kínja van. Ide is már csak kényszerből írom ki, mert nem tudok kihez fordulni. Nagyon szenvedek. A családom nagy része elég konzervatív és nem tudják elfogadni az én mentalitásomat. Már alkoholhoz is fordultam, de kezdem magam elég zavartan érezi magam miatta. Minden reggel felkelni is alig van értelme, legalábbis én így érzem. Utálok 6 napon keresztül 8 órát dolgozni. Családom azt mondja "legalább megfizetnek, motiváljon a pénz". NEM. Engem nem motivál az a pár ezer forint. Én szabad akarok lenni, nem fogaskerekekkel kitömött modern rabszolga. Már gondolkodtam azon, hogy borotvapenge-meleg víz azt viszlát. Egyedül a családomat sajnálnám. Nem érzem úgy, hogy ide való lennék, ennek az életnek nevezett sz.rra. Nem tudok boldogulni. Volt pár haverom az életben, de azok is ilyen jött-ment haverok voltak. Bulikba is (ahol természetesen szintén egyedül vagyok) olyan jól nyitok az emberek felé és egyszerűen nem....:"D. Barátnőről teljesen lemondtam... Egyszerűen életképtelennek tartom magam. Ami szerintem így is van. Állatvilágban is pl. madaraknál, a gyenge fióka elpusztul. Ez ugyan ilyen lehet, csak mégis azért modernebben. Munkába menet szét feszít a gyomorgörcs, egész napos stressz, pedig árufeltöltő vagyok, stresszelek a semmin. Nem értem miért. Már 5 éve ez megy, meguntam a sz.arakodást. Naponta megkérdezem magamtól, "hogy jézusom, mit keresek én itt?" Azok a befásult emberek az utcán (beleérte magamat is) jaaaj, lerí róluk, hogy őket is csak a túlélő ösztönük tartja még életben. Mit csináljak?

2018. júl. 17. 22:27
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ja azt még elfelejtettem, hogy most vagyok 22....szinte lehetetlen, hogy még 40-50 évet lehúzzak itt.
2018. júl. 17. 22:37
 2/31 anonim ***** válasza:
52%
engem a diliházba vittek a borotva penge forró víz miatt, wazze inkább ne csináld oda akarsz bekerülni? olyan wisbaszt adtak be nekem amitől elfelejtetem mindent.
2018. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Nagyon szar hely a diliház nem ajánlom.
2018. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
48%

Ha csinálod akkor írj egy búcsú levelet.

És jöhet a DIE!

2018. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
9%
1000 ways to die nézd meg a you tube on ad neked egy csomó tippet
2018. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Próbálj meg motivált lenni és ne gondolj a negatívumokra.. ha esetleg kikapcsolódni akarsz ajánlom szerezz valami hobbit: sport/valami szabadidő játék/vagy nézz filmeket sorozatokat.. Esetleg mond el az érzéseid a családodnak biztosan meghallgatnak :)
2018. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
95%

Hát... szóval...

Hát...

Újra nekifutok.

Keress az életednek célt! Minden emberi életnek van célja! ÉS AZ NEM A HALÁL! (Jó igazából így is, úgy is az a vége)

Keress új munkát! Valamit az isten szerelmére tegyél már! És ezt egy pszichológussal beszéld meg, mert itt senki sem tud értelmes válaszokat adni, mivel rengetegen valóban csak piszkálódás céljából írnak!


Te egy értelmes huszonéves srácnak tűnsz, akit bizonyos körülmények depresszióba sodortak! Nem tudom átérezni a helyzeted, mert nem voltam, nem vagyok, és valószínűleg nem is leszek ilyen helyzetben. De csakis azt tudom tanácsolni, hogy menj el vagy pszichológushoz, vagy egy depis klubba! A pszichológus segít, a depis klubban emberekkel ismerkedhetsz, akik egy cipőben járnak veled! Ki tudja... talán még barátnőt is találsz magadnak! Kihúzhatnátok egymást a bajból! Merthogy az életben mindig van kiút!


Biztos, hogy nem vagy életképtelen!!! Mert olyan nem létezik, mindenkit az életre teremtetettek! Az csak rajtad múlik, hogy milyen életre!


Sose siránkozz! Ezzel nem csak magadnak ártassz, hanem a környezetdnek is! Valószínű ezért is nem működtek a baráti kapcsolataid, de ebbe inkább nem megyek bele, mert mint mondtam nem vagyok a helyzetedben! A bulik pedig... erre igazán nem tudok mit mondani. Valószínűleg annyira nem jók a szociális képességeid, de elmondom, annyira nekem sem! Nincs sok barátom.


Magadnak kell valamit kezdened az életeddel, mert más nem tud! Remélem azért nem voltam túlságosan kioktató, ha pedig igen, akkor bocsi!


13/L

2018. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
6%
még egy depis húszas! jól van! bővül a lista!
2018. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
8-as válaszolónak köszönöm: Na tessék, egy 13 éves "kislány" válasza értelmesebb, mint a többi válasz egyben. :D
2018. júl. 18. 22:29
 10/31 anonim ***** válasza:
Mivel neki biztos több rálátása van erre :D
2018. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!