Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baj velem? Talán megőrültem?

Mi a baj velem? Talán megőrültem?

Figyelt kérdés

Mostanában minden nagyon fura ami körülöttem történik... Vagyis inkább úgy mondanám, hogy kizárólag csak olyan dolgok történnek amiktől szarul vagy sehogysem érzem magam.. Nemsokára suli de semmi motivációm nem maradt. Apám mindennap hozzámvágja hogy nem vagyok jó abban a szakmában amit csinálni szeretnék és felejtsem el, plusz nem csak ez...Ilyen nagyon apróságok,például kiborítom a kakaómat és elkezd üvöltözni. Kicsit wtf de már akármit mond nem bőgök rajta mert megszoktam. Persze ez így elég gyerekesen hangzik, de amikor egész nap olyanokat mondanak neked hogy szerencsétlen vagy,nem fogod vinni semmire akkor kicsit rosszul érzed magad... Az a baj hogy egyébként meg rendes lenne.. Mármint amikor filmet akar nézni akkor sosincs kedvem,sőt semmmihez sincs kedvem... Szóval talán jogos is amit mond. Ez a kedvtelenség pedig azért van mert már kb 2 éve bele vagyok zúgva egy fiúba. Eleinte nem viszonozta, (olyan 2 hónappal ezelőtt derült ki hogy viszonozza de azt nem mondta hogy mióta) és most pedig próbálok vele minél többet beszélni de eh... Valamiért neki nem megy a beszélgetés... És nem is vagyunk együtt meg semmi mert...Ez egy hosszabb sztori,azthiszem ígyis elég hosszú lesz de ezt most kihagyom. A lényeg hogy nem lehetünk együtt. Tehát úgy kell viselkednem vele mintha a barátja lennék, ami szintén szar érzés... Bár nagyonnéha amikor rámír jókedvem van,de talán ez a legrosszabb. Mert ha folyamatosan csak rossz érzésből kapok úgymond akkor megszokom... De ha váltakozik akkor fos igazán.

Szóval igen, a sulival kapcsolatban pedig azis problémás hogy eddig mindig én voltam úgymond a terrorizálható,mármint hogy az osztály lúzere. Nem merek beszélgetni másokkal, ezért nem leszek valami népszerű ittsem. Vannak barátaim,de valamiért egyikük sem érdekel....Csak akkor érzem jól magam ha a sráccal beszélek,de vele is szinte mindig veszekszünk.Bárki mondhat bármit, hogy fontos vagyok vagy szeret, nem érzek semmit. És ez szemétség is mert olyan mintha nem érdekelne, emaitt kicsit undorodom is magamtól.

Plusz mindig mást gondolok mindenről,nagyon gyorsan változik a véleményem,apám szerint Skizo vagyok de nemtudom... Lehet hogy az,lehet más is. Egyszer nem érdekel senki és csak el szeretnék tűnni a világból, máskor meg szükségem van valakire és mindent bele akarok adni a dolgokba....De ezígy naponta változik, vagy üránként is néha, szerintem ez túl gyors... Lehet tényleg skizofrén vagyok? Vagy mi bajom vna? Kicsit olyan éezés a sok problémával mintha megőrültem volna.



2018. aug. 5. 21:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért, a végén már kicsit siettem..
2018. aug. 5. 21:39
 2/3 anonim válasza:

Ha szereted a szakmát amit tanulsz és boldoggá tesz, akkor ne foglalkozz apud véleményével. Anyum ugyanilyen, csak azt tudja mondani, hogy miben vagyok szar.🤷🏼‍♀️

A srácnak kapcsolatban meg, ha tényleg úgy érzed, hogy nem szeret és nem keres, akkor offolhatnád szerintem. Jön majd más, aki megbecsül.

Összeségében, szerintem nem vagy skizo, nincs veled semmi baj. Ez egy ilyen időszak, egy hullámvölgy aminek vége lesz.😊

2018. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is hasonlóan érzek mostanába mindent vagy negatívan vagy semlegesen élek meg. Sejtem mitől van, és énsem érzek "semmit" az emberekkel kapcsolatosan. Sajnos nemtudom a megoldást, csak azt hogy nem vagy egyedül! Sok sikert! :)
2018. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!