Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 25 évesen kétségbeesett...

25 évesen kétségbeesett második pályaválasztás?

Figyelt kérdés

2 év munka és pár hónappal a legutóbbi tanfolyam után úgy fest, máris át kell képeznem magam.


Teljesen kétségbeesett vagyok.

- Fogalmam sincs, milyen érzés, ha a 20+életkori szabadság pihenésre megy el, nem tanulásra, vizsgára, állásinterjúra.

- Majdnem 500 ezer Forint ment el 2 piacképtelen, rossz döntés képzésre.

- Fogalmam sincs, milyen érzés, ha az ember munkán kívül pasizik, eleget sportol, a hobbijaival foglalkozik és néha punnyad is. Vagy tanfolyamra jártam, vagy tanultam, vagy nyelvet tanultam vagy a Profession-t bújtam.

- A sok felesleges befektetett energia, pénz és idő bánt, kétségbeejt, a földön tart egyelőre.



- új tanfolyamra nincs pénz

- fogalmam sincs, erő lenne-e, szerintem már nem sok.

- nem bízok magamban ezek után, hogy jól választanék.

- már most ki vagyok égve szerintem

- ha el is kezdek egy új tanfolyamot, jóideig még maradok biorobot


- Semmi se érdekel. Elvonulnék a fővárosból az emberektől távol egy kis házikóba, mini konyhakerttel (nagyon pici részben önellátással), főznék, sütnék, kertészkednék, fotóznék, blogolnék, sportolnék (de egyik se érdekel karrierszinten)


Mivel ez nem így működik, igen, kell a munka, de mi?



Kudarc után még a földön vagyok és nincs erőm felállni!


Help!



Üdv,

Egy Biorobot


2018. szept. 4. 19:06
 1/1 szenes43 ***** válasza:
Biorobotnak érzed magad,megértem mert valaha ezt én is átéltem. Más szakmai oktatást kaptam a tanintézetben s mást a munkahelyen. Megkaptam a bizonyítványt és csináltam amit mondtak.Bevonultam és 23 évesen leszerelés után jöttem rá hogy szinte semmit nem tudok a szakmámban. Új helyen alapjaiból kezdtem megtanulni de kellet vagy tíz év mire mindenből letettem a bizonyítvány mellé a vizsgát és kezdtek sikerélményeim lenni.Önálló terveim voltak és lassan eszközeim is hogy megépítsem a gépeimet vagy az én igényem szerinti használatra alakítsam azokat. Középszerűnél nem tartom többre ma sem magam,de elveszett embernek sem.
2018. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!