Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs önbizalmam. Mit tegyek?

Nincs önbizalmam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legnagyobb problémát az ismerkedés okozza.. zárkózott típus vagyok (amúgy 14 évesl lány, nehezen ismerkedek. Táncolni sem tudok.. de ez már mellékes. Mit csináljak, hogy növeljem az önbizalmam??
2008. nov. 3. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Hát, erre a kérdésre, nem is lehet igazán jó választ adni, annyira összetett.


Ez csak egy ötlet a több 100 közül...


Rendezhetnél pl.: házibulit, ahova eleinte csak a haverokat hívod meg, aztán az első 2-3 ijen party után, hívhatna mindenki egy másik havert. ez talán segítene abban, hogy jobban oldódj társaságban.

2008. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem elég sok korodbelinek van ilyen probléma. Meg kell tanulnod elfogadni saját magadat. gondolod át, hogy mik azok a dolgok, amik miatt nem tudsz feloldódni. pl.azért mert nem tetszik valami magadon vagy ilyesmi. de mindened lehet változtatni .és a tánc nem melékes szerintem, tökre elmhetnél egy kezdő tánctanfolyamra, máris leküzdenél egy dolgot és még ismerkedni is tudnál. más se lenne ügyesebb nálad
2008. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

először is biztos van pár bnőd.nos ha ők sok emberrel jóba vannak,és velük vannak attól te is menj oda nyugodtan,lehet h utána együtt mentek bulizni,mert lehet jó hatással lsznek rád.nekem is hasonló a problémám majd leírom kérdésként légyszive segítsetek nekem is maj:)

am a táncóra sztem is nagyon jó 5let,egyébként meg szeretik a pasik ha a lánynak jó a mozgása(legalábbis errefelé,Gyöngyös és környéke)

2008. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

szia!

Mindenképpen ajánlom a tánciskolát. Tanulj meg jól táncolni,, tuti önbizalmat kapsz!!!! Nekem nagyon bevált. Ja, és nyugodtan partner nélkül is merj elmenni táncsuliba, ott találsz, vagy pedig a legtöbb helyen párcserésen működik. Ez idő alatt is sok emberrel érintkezel, és ez is lassan, de biztosan oldja a gátakat. Hidd el!!!

2009. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
amikor elküldtek tánciskolába azota összekapartam egy kis önbizalmat meg barátkozni is lehet meg csajozni XD
2010. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
[link] nagyon jó, nekem is segitett.sok sikert.ha akarsz irhatsz nekem, ancicica14@citromail.hu
2010. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!