Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is érez így? Mit kezdjek...

Más is érez így? Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Jelenleg tanulok esti gimnáziumban az érettségiért remélve. 15 évesen mély pontra kerültem ahova nem tudok kimászni. Itt vagyok 19 éves fejjel. Semmi végzettséggel,nincs célom,már teljesen elveszett minden értelme az életemnek. Motivációm sincsen már. Barátnőm sose lesz. Sosem volt. Semmi értelme az életemnek. A gyerekkorom szar volt és semmi jót nem várok az életemtől. Egyszerűen sodródom az árral,a napok,hónapok,évek csak úgy elsuhannak. Jönnek mennek az emberek az életemben,aminek semmi értelme. Még ha eljutok egyetemig(amit kétlek) akkor se leszek jobban. Ha elvégzem az egyetemet akkor mi lesz? Semmi. Ugyanúgy értelmetlennek találom majd az életemet. Leginkább választanám a halált minthogy éljek feleslegesen. Semmi örömöm nincs már ebben az életben. Lehet önsajnáltatás de tényleg így érzem magam. :(
2018. okt. 2. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok 30 évesen ugyanígy. Kivéve hogy én igazi csődtömeg vagyok, te viszont egy harcos vagy! Elmentél esti gimibe, mert hajlandó vagy helyrehozni amit eltoltál. Simán helyre tudod billenteni az életed, mert erős vagy.
2018. okt. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Előre leszögezem, hogy lehet valahol durvan fogok fogalmazni, de én ilyen vagyok. Szóval.

Tegnap 23 órakor 19 éves fejjel írtad ezt a cuccot. Nem baj. Most téged észhez kéne téríteni 2 óriási nagy pofonnal. Ja és ezt most nem azért írom mert egy gyűlölköző tipus vagyok. Nem. Ez az igazság. Második. Egyetemre bármikor beülhetsz szóval nem kell egyből 19-20 évesen beülnöd egy egyetemre. Munka. Vegyél egy olyan könyvet ahol munkák vannak leírva. Olvasd el. Írd ki a Neked szimpatikus munkákat. Olvass utána majd ezekből válassz. Baratnő. Meg fogod talalni az igazit. Ha nem most akkor az életed során. Ha meg mostanában akkor örülj neki. Légy nyitott a világra. Keress új barátokat! De ezek miatt ne halj meg. Nincs benne semmi jó. Legalábbis gondolom. Szóval azért mert meg akarsz halni azért adnék Neked 2 oriási nagy pofont. NEM. Megkell találnod ami boldoggá tesz. Keress olyan zenet ami boldoggá tesz. Keress mondom olyan munkát amit szívesen csinalnál. Es az a vicc, hogy ezt én 13 éves fejjel írom egy 19 eves sracnak valószínűleg. Szóval szedd össze magad és ezek miatt nehogy nekem öngyilkos légy!!!

13L

2018. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Halihoo

Figyelj, én 18 vagyok, májusban érettségi. Fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek az életemmel,ráadásul a szüleim sem mondanak semmit, mert hogy ez az én dolgom. Én úgy vagyok vele, hogy szakmával is el lehet helyezkedni. Elvégzed a szakmát, kimész osztrákba pl. hegesztőnek és már kapod is a pénzt.

Kicsit megszeded magad aztán akármikor tudsz jelentkezni egyetemre. Lényeg, hogy nyelvvizsga legyen meg.

Ne parázz rá, használd ki a fiatalságod mert 50 évesen nem mindent tudsz már úgy megtenni mint most.

2018. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!