Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha semmi sem...

Mit tegyek, ha semmi sem érdekel az égvilágon?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, novemberben hagytam ott az OKJ-s képzést, amit tanultam, mert rohadtul nem érdekelt, és unalmasnak találtam, viszont az a baj, hogy semmi olyan nincs amit eltudnék képzelni, hogy én csinálnék szívesen. Hobbiaim persze vannak, de azokkal nem lehet pénzt keresni. 1-2 dolog érdekelne talán, viszont az érettségim szépen fogalmazva gyenge, így még ha fizetősre mennék, se vennének fel (ha jól tudom, akkor azokra is kell 1 minimum pont). Ti mit csinálnátok a helyembe, illetve ha valaki ilyen helyzetbe volt, mit csinált? Köszi.

2018. okt. 5. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Mik a hobbijaid? Mert így elég kevés a támpont.

Valamint mik azok, amikről azt írod, hogy 1-2 dolog érdekelne?

2018. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gépen játszani.


Nagyon érdekel a boncolás meg az ilyen dolgok (igen, biztos fura vagyok), viszont boncmester nem akarok lenni, mert nem jól keres elvileg, patológusnak meg szerintem síkhülye vagyok. Ezen kívül még szeretem a nyelveket, egy ideje meg akarok tanulni oroszul de eddig még nem tudtam sajnos, a környéken nem tudok 1 tanárról, ilyesmi nyelvsuliról sem.

2018. okt. 6. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Ha a hobbid a "Gépen játszani", akkor lehet, hogy neked játék tesztelőnek kellene jelentkezned - már ha van ilyen. :) DE blogot írhatnál róla.


Aztán írod még:

"Nagyon érdekel a boncolás meg az ilyen dolgok (igen, biztos fura vagyok), viszont boncmester nem akarok lenni, mert nem jól keres elvileg, patológusnak meg szerintem sík hülye vagyok."

Nos, én nem tartom furának. Mindenkinek lehet valami különös "agylövése", és ezt másoknak illik tiszteletben tartani. :)

Boncmester nem lennél, mert rosszul keres, viszont patológusnak nem lennél elég okos... akkor talán egy temetkezési vállalkozónál kellene dolgoznod. Nem tudom, csak tipp. :)


A harmadik, amiről írsz:

"Ezen kívül még szeretem a nyelveket, egy ideje meg akarok tanulni oroszul de eddig még nem tudtam sajnos, a környéken nem tudok 1 tanárról, ilyesmi nyelvsuliról sem."

Viszont vannak online is ingyenes tanfolyamok. Mondjuk kitartás kell hozzá, ahogy bármihez.


És a legfontosabb: mindennek utána tudsz járni a neten.

Sok sikert!

2018. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy valamit tanulj meg: AZ ÉG VILÁGON MINDENNEL LEHET PÉNZT KERESNI. És a minden alatt azt értem, hogy mindennel. Csak nézz fel a youtubera. Van rengeteg olyan videós, aki egy forint értéket nem teremt a világban, mégis milliók követik. Vagy ott van a tag, aki kutyaszart kezdett összeszedni, vállalkozást épített rá és dollár milliókért adta el a cégét pár év múlva.

Ha érdekel a boncolás menj el olyan ágra tanulni (patológus vagy mifene, én nem értek hozzá). Keveset keres na és? Még mindig jobb, mint a semmi. Szakma nélkül mehetsz kubikolni. És lehet mire elvégzed azt a sulit, kitalálod mi az, amivel majd lesz sok pénzed.

2018. okt. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!