Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit csinálhatnék?

Szerintetek mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, érettségi előtt állok. Kilencedikben, tizedikben agyon tanultam magam, tizenegyedikben úgy ahogy, most meg nem tudom rávenni magam a tanulásra és nagyon romlanak a jegyeim.

Tudom hogy fontos a továbbtanulás meg hogy egy egyetemre bekerülhessek, de így se megy. Ráadásul volt egy fiú, akivel alakult volna valami, de a találkozó óta nem beszéltünk, mert nem jöttem be neki, és ez most volt nem rég, de ezáltal még inkább nincs kedvem tanulni, meg egyébb bajaim is vannak, sokszor érzem magam egyedül és üresnek. Egy pszichológus jót tenne nekem? Mit csinálhatnék vagy hogyan vegyem rá magam a tanulásra?

18 lány



2018. nov. 2. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs a tanulással fontos célod.Tanulsz mert elvárják és mert kell de nem találtál még olyant amiért érdemes lenne saját magadért tanulni.
2018. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen.

Ezen kívül nézd vissza, mert jó pár évvel ezelőtt itt született egy remek segítség tanuláshoz.

2018. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!