Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen fóbiád van? Próbálkoztá...

Milyen fóbiád van? Próbálkoztál már leküzdeni? És sikerült?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 22:15
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
klausztrofóbiám van....és sztem nem lehet leküzdeni....próbálkozom és egyre jobban birom, a zárt helyeket, de elsem tudom képzelni h én egyszer képes leszek egyedül egy nagyon kicsi zárt helyn tartózkodni....
2010. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia. :D Volt. Gondoltam kutyaharapás szőrével alapon hr-t tanultam, aztán ebben a szakmában helyezkedtem el. Első munkahelyemen az első pár héten remegtem mint a kocsonya, de a munkát muszáj volt megcsinálni, emberekkel kapcsolatot tartani, úgyhogy nekem ez segített. :D
2010. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nos régen volt vihar és temető fóbiám. a Temető fóbiát annyival lerendeztem, hogy nem járok temetőbe.

A vihar fóbiám az szörnyű volt, néha már azt hittem, hogy megöl. Aztán a családom segítségével leküzdöttem. Ők kimentek a teraszra és beszélgettek, nevetgéltek és viharról viharra egyre kijjebb merészkedtem én is. Aztán jött az, hogy 2x is kiálltak a viharba és én pedig kimertem állni a terasz legszélére. Most már társaságba akár ki is merek menni, és ha út közbe kap el, akkor nem félek annyira. Viszont ha egyedül vagyok az kicsit frusztrálóbb, de nem kapok semmilyen rohamot se.



Anti szociális hajlamú vagyok, félek az idegen férfiaktól. Ezt sose tudtam leküzdeni, de mivel tömegközlekedéssel járok és mint a heringek annyian vannak így már hozzá szoktam.


16/L

2010. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

A r a c h n o p h o b i a :(

; ,

,; '.

;: :;

:: ::

:: ::

': :

:. :

;' :: :: '

.' '; ;' '.

:: :; ;: ::

; :;. ,;: ::

:; :;: ,;" ::

::. ':; ..,.; ;:' ,.;:

"'"... '::,::::: ;: .;.;""'

'"""....;:::::;,;.;"""

.:::.....'"':::::::'",...;::::;.

;:' '""'"";.,;:::::;.'"""""" ':;

::' ;::;:::;::.. :;

:: ,;:::::::::::;:.. ::

;' ,;;:;::::::::::::::;";.. ':.

:: ;:" ::::::"""':::::: ": ::

:. :: ::::::; ::::::: : ;

; :: ::::::: ::::::: : ;

' :: ::::::....:::::' ,: '

' :: :::::::::::::" ::

:: ':::::::::"' ::

': """""""' ::

:: ;:

':; ;:"

'; ,;'

"' '"

'

2010. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ez egy pók akart lenni, de valahogy szétcsúszott. Hogyan lehetne ezt kitörölni? Köszi.
2010. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Klausztrofobia, a sotetben is bepanikolok emiatt.. Es rettegek a lepkektol, nagyon durvan felek toluk, ez nem tudom ennek szamit-e.

Nem zavar a hetkoznapi eletemben, szoval nem probaltam lekuzdeni.

2010. jún. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

pók

ha meglátok egy pókot, képes vagyok elkezdeni bőgni és egyszerűen még összetaposni se merem... nagyon, iszonyatosan félek tőle..

egyébként meg mindenféle bogártól, a lepkéktől kezdve a hangyákig.. mindentől, szerintem ez már kicsit beteges amit csinálok, de nem tudom leküzdeni.

16/l

2010. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Zümy ***** válasza:
75%

a pókoktól..egyet meglátok sikítok és szólok vkinek,hogy ölje meg gyorsan..:S..még nem sikerült leküzdenem

nem betegesen de félek még a békáktól (csak az ilyen nagyobbaktól pl.varangyos) és ha meg kell fognom egy frissen fogott halat ami még mozog...:S

2010. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Egér fóbia. :)

Nagyon írtózok tőlük. Ha meglátok egyet, ösztönösen elfutok. :D Már kipróbáltuk, hogy a párom fogta a kezében, én meg odamegyek, de az 1 méter távolság megmaradt. Egyszerűen nem megy, nem tudok hozzá közel menni. Tavaly bent volt a szobámba egy, a kutya odahozta az ajtóba, és beszaladt. Nem tudtam otthon aludni, egy rokonnál voltam éjjel. Azt viszont nem engedem, hogy megöljék. Kifogják, és elviszik. (voltak táncoló egereim, tőlük viszont nem féltem, fogdostam simogattam őket.)

22/L

2010. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok

Egyébként az egerektől én is félek, de csak akkor, ha elszaladnak előttem. Ha valaki fogja nekem, vagy egy kis terráriumban vagy miben vannak, akkor simán megsimogatom :D

És a békáktól is iszonyatosan félek.

:)

2010. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!