Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen fóbiád van? Próbálkoztá...

Milyen fóbiád van? Próbálkoztál már leküzdeni? És sikerült?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 22:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

hupsz bocs elírtam, nem utolsó előtti voltam

na de ki tudjátok következtetni, a 83 %-os :D

2010. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

-.- fél az egértől fél a sötétben a magasban a pókoktól -.-


öcsém de nyámnyilák vagytok

2010. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Utolso, en pl nem konkretan attol felek, hogy sotetben vagyok, ejszaka pl nem zavar, csak a korom sotetsegtol olyan erzesem lesz, mintha be lennek zarva vhova, es ettol jon elo a panikrohamom. De te nyilvan semmitol se felsz.

Egyebkent ezeket a gyakran irracionalis felelmeket nehez megerteni annak, aki ezt nem erzi, olyannak meg, akinek meg soha nem volt panikrohama, gyakorlatilag lehetetlen.

2010. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vok... de félek :D a szomszéd német dogjától
2010. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Fú a nagyobb termetű bogaraktól, főleg a szarvasbogártól irtózom. Olyan nagy és ronda és fúúj..:S De ilyen kisebbeket simán megfogok, de a szarvasbogár.. Hát azzal ki lehetne kergetni az világból :D
2010. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

fujj pókok:S

nem félek, inkább undorodom tőle

nem félek, hisz tusdom hogy nem bánt, de ha hozzám ér, vagy látom az undortól a hányinger kerülget

vagyis ez nem fóbia

mert félelem az fóbia, ez meg csak undor, de elég erős

2010. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

a magasság, tériszony:S

egyszer voltam óriáskeréken, elsírtam magam, hogy mikor érünk már vissza és annyira szoritottam az asztalt mint afene, tisztára pánikoltam:S

2010. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

*előző vagyok

ja. amugy hozzáteszem h aPesti vidámparkba, szóval iszonyat lassan megy, de áááá borzasztó volt:S

2010. jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kígyóktól,de nagyon.Ha csak képen látom akkor is elkap a sírógörcs és remegek.ha evvel álmodok utána nem tudok visszaaludni.nem próbáltam leküzdeni,mert el sem tudom képzelni h a közelembe legyen egy.
2010. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Jajj nágyon kíígyóó xD
2010. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!