Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a büdös francot csináljak...

Mi a büdös francot csináljak magammal?

Figyelt kérdés

20/F


Marhára rossz időszakon megyek keresztül az utóbbi időben. Nincsenek barátaim, se barátnőm, se senkim, akinek kibeszélném magam, aki segítene rajtam, aki tanácsokat adna nekem. Tegnap óta olyan furán érzem magam, és máma családi vita lett belőle. Nagy nyomás van bennem legbelül, szorongás, reszket a lélegzetem, amikor veszek mély levegőt. Egyszóval nem tudom meddig fogom ezt bírni ezt a nagy nyomást. Mindenem megvan, amit szerettem volna pici gyerektől fogva egészen máig.


Nem jó úgy egyedül nekem, ku**ara rossz érzés a magány, senkinek nem kívánom, csodálkozom, hogy még mindig ki tudok mászni a gödörből, de néha azt érzem, feladom, nem bírom.


Nagyon idegesít az engem, hogy nem is nem tudok egy lányhoz közeledni úgy, hogy chatelünk, és aztán elmegyünk meginni teát, vagy borozni. Nagyon fel csesz engem ez. Mérges vagyok magamra, azért, mert amikor régebben kavartam lányokkal, akkor otthon megakadályozták, hogy találkozgassak velük, mert: 1. cigány lány volt, 2. alkoholista szülei voltak, 3. duci- kövér alakja volt a lánynak, és hogy ilyenek nem én hozzám valóak. Most amikor felnőtté váltam, sz@rnak rám magasról a lányok úgy látom. Próbálok nem görcsösen rámenni a dolgokra. De se barátok, se barátnő.


Plusz hozzáteszem, hogy szűz vagyok, nem jön fel a bőr teljesen a farkamon merev állapotban. Óvszerben lelankad a farkam. Mivel tudnám ezt javítani? Magam alatt vagyok. Pszichológusnál voltam, de cikinek tartom ezt, hogy a szexet mondjam neki, hogy el szeretném veszíteni a szüzességemet minnél hamarabb, hogy már túl legyek rajta. És ha elveszíteném a szüzességemet, biztos vagyok benne, hogy növekedne az önbizalmam. Vagy tévedek? Ez az egyik dolog ami annyira aggaszt engem, hogy szűz vagyok, ez végett vagyok magam alatt. Masturbálás nem elég, ennél többet szeretnék.



Hol változtassak? Mi a fenét csináljak az életemmel? Magam alatt vagyok nagyon.


2018. dec. 16. 13:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Még hozzáteszem, hogy a szüleimnek most már mindegy milyen lánnyal leszek, csak legyen már valakim. Unokatestvéremnek van cigány pasija és nem szólnak arra semmit, bezzeg mikor én kavartam cigány lánnyal akkor mindenkinek a családban fent volt a pulzusa 100ra, hogy normális-e vagyok, nem-i szégyellem magam, erre a cigány sracra nem mondanak semmit. Aztán azt beba**ták, hogy ő lány. Na ekkor robbantam ki. Oké legyen neki cigány pasija, de akkor nekem miért akadályozták meg? Tini koromban kontrollátak kivel írogatok stb stb. 14-15 éves lehettem.
2018. dec. 16. 13:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Megpróbálok sorban válaszolni.

A 20 éves kor már csak ilyen, olykor stresszekkel teli.

Barátokhoz ki lehetne alakítanod valami hobbit, és akkor olyanokkal kerülnél közelebbi kapcsolatba, akiknek hasonló az érdeklődési köre. Ez lehet akár egy film rajongó tábora (mint pl. nekem a Supernatural, ami sok barátot vonzott be, még ha csak virtuálisan is, de lehet találkozni a való életben később. Egy a lényeg: közös téma. Nekem pl. újabb hobbit adott: a novella írást, és ezzel újabb ugyanez iránt érdeklődő barátokat), ugyanilyen hobbik (filmek, zene, könyvek terén, vagy akár modellezés, barkácsolás, stb) Beléphetsz ilyen hasonló érdeklődésű csoportokba a Facebookon. Meglepődnél, hogy milyen segítőkészek tudnak lenni az emberek.


Alkalmanként a neten keresztül én is támogathatlak, adhatok tanácsot, amennyiben igényled.

A szorongás, egy olyan mókuskerék, amiből nehéz kiszállni, stresszeli az életed, s nemcsak lelki, de testi tüneteket is okozhat.


Ha mindened meg van, szerencsés lehetsz, ám ha valamit hiányolsz, akkor ezek szerint törődést, szeretetet, odafigyelést keveset kaptál a sok minden mellett.


Még nem adtad fel, tehát harcolsz a magány érzése ellen. Ez jó.


Az, hogy kit választasz (cigány lány, duci csaj, alkoholista szülők, amiről a lány pont, hogy nem tehet), a TE dolgod, és ügyed. Most, hogy már 20 éves vagy, ebbe nem lehet beleszólása a szüleidnek. Mégis, most, hogy könnyedébb lehetne, a stresszed miatt nem tudsz ezzel foglalkozni, de ha változtatsz, ez is megváltozhat.

Nincs rá módod, hogy a szüleidtől külön költözz? Csak kérdem, nem ítélkezem.

Ha külön lennél, már nem akadályozhatnának meg a szüleid a párválasztásaidat.


Az utolsó bekezdésedre:

Nem jön fel a bőr rendesen a farkadon merev állapotban - semmi köze a szüzességednek. Ez orvosi tényező, ami egy urológus szakorvost igényel.

Az, hogy óvszerben lankad a farkad: egyrészt a fenti tünet okozhatja, másrészt pszichés, azaz lelki dolog.

Mindemellett sose hanyagold az óvszert, mert megvéd nem csak a nem kívánt terhesség nyűgeitől, hanem számos nemi betegségtől is.

Pszichológussal pedig pont, hogy lehetne beszélni erről a problémádról, mivel ez kihat az egészségedre, mint a fentiek is mutatják. Az, hogy mi előbb el akarod veszteni a szüzességedet, nem lesz megoldás, ha ezt érzelmek nélkül, csak azért teszed, hogy már túl légy rajta. Ez újabb lelki sebet üthet rajtad. Az önbizalom mértéke nincs összefüggésben a szüzességgel. Úgy emlegeted, mintha az egy nyűg, egy betegség lenne, amitől megszabadulva egyből csodálatosan éreznéd magad. Hát nem. Előre szólok. Szóval igen, ebben tévedsz.

Értem, hogy a masztizás nem elég, az max. ideig-óráig adhat elégedettséget a testnek, de a lélek éhes maradhat tőle.


Mindezeket 32 éves egészségügyi, és több, mint félszáz év tapasztalatával mondom neked, és azoknak, akik hobbiból lepontoznának csak azért, mert nem értenek egyet velem. Nem is kell, ez csak egy vélemény, élet tapasztalatból leszűrve.

Azt pedig, hogy megfogadod-e, vagy sem, már csak Rajtad áll. Kívánok Neked minden jót, és azt, hogy sikerüljön a változás pozitív irányban.

2018. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kiegészítésedet amikor írtam, még nem láttam.

Igen, jogosan akadtál ki. Fura érvelési vannak a szüleidnek. Pontosabban: semmi érvük nincs, mert amire hivatkoznak már felér egy diszkriminációval... (Lánynak lehet roma pasija, de egy fiúnak nem lehet roma lány a párja.)

2018. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Milyen hobbit? Jóformán csak a vezetés érdekel, még kommunikálni az emberekkel. Szeretném növelni azt, hogy bátrabb legyek, ne féljek, ne féljek megszólítani egy lányt, legyen miről dumálni, tudjak kommunikálni az emberekkel. Néha olyan szégyenlős vagyok, hogy nem merek megszólalni, és néha annyit jár a szájam, hogy be se tudom csukni.


Milyen tanácsokat tudsz nekem adni? :)


Hát igen sajnos, úgy van ahogy mondod. Néha olyan nehéz, hogy azt hiszem megőrülök.


Ezt úgy gondoltam, hogy mindenem megvan, amit szeretnék megkapom a szüleimtől, vagy megveszem magamnak amire vágyom.


Tudod, ez az őszi - teli időszak nagyon rossz hatással van rám. Úgy megölelnék egy lányt, erősen magamhoz vonzanám, hiányzik az ölelés. Az ölelés sok energiát ad.


Pontosan. A lány erről nem tehet, hogy ilyen szülei vannak, hogy alkoholisták. Azért akadályozták meg, hogy milyen lánnyal ne legyek, és hogy fiatal vagyok. Úgy 15-16 lehettem, vagy még 14 is úgy kb. Most már mindegy a szüleimnek, hogy milyen lánnyal leszek. Csakhogy ezt most meg is lehet sz@rni az egészet, ha már a lány többsége a mai világban foglalt, vagy már anyukák, vagy mások az elvárásai a fiútól, vagy tapasztalt férfit szeretnének, és nem tapasztalt nélküli srácot. Mivel nem tudok foglalkozni a stressz miatt? Min változtassak? És hogyan?


Nincs, nem is szeretnék. Nélkülük elvesznék. A legjobb szüleim vannak, mindent megadnak, és talán ez a legrosszabb.


Már nem akadályozzák meg, mindegy milyen menyasszonyom lesz, csak legyek végre boldog.



Voltam urológusnál, és műtétet tudott ajánlani, máshogy ez nem megy. Nem szeretnék menni újra műtétre, szeretném, hogy ez anélkül javuljon a helyzet. Lubrikant golyóval tornaztassam? Vagy hogyan? Hogy táguljon.


Szerintem inkább azt érezném, hogy élek, ha elveszíteném a szüzességemet. Minden vágyom az, hogy végre túl essék rajta. Köszönöm szépen.

2018. dec. 16. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló képpen vagyok én is, ha akarsz egy barátot írj aztán meg látjuk.

20F

2018. dec. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!