Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs életkedvem. Mit csinálja...

Nincs életkedvem. Mit csináljak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19éves lány vagyok és totál egyedül érzem magam.És most nem önsajnálkozni akarok van hobbi félém,de nem lelem örömömet benne.Vannak barátaim és még volt több,de nem igazàn érdekel tudom rosszul hangzik ,de akkor szoktam csak keresni ,ha programot akarok vagy kell valami.A szüleimmel még nem tudok semmit megbeszélni.Volt barátom ,de szakítottunk elvoltunk,de belül mégis üres voltam hiába volt ő.Nem làttom semminek se az értelmét.

2018. dec. 17. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj.

Ahogy ismerem magam,egész nap zaklatnálak pihent üzenetekkel :D

2018. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetne erre sablon szöveget írni, hogy mit kell tenned, de szerintem ilyen helyzetben két dolog fontos: új célok keresése és valami új dolog kipróbálása.

Célok eléggé tág fogalom. Például jogosítvány szerzés egy jó cél lehet.

Valami új dolog kipróbálása pedig még tágabb fogalom. Ez akár egy hobbi is lehet. Láttam, hogy írtad, hogy van hobbid, de abban mint írtad, nem leled örömöd. Próbálj valami új dologba kezdeni, mert eleinte valószínűleg vonzani fog az újdonság varázsa, később, ha sikerült jó hobbit találnod, az le is fog kötni téged. De... Az új dolgok nem feltétlen hobbik. Új dolog lehet az ismerkedés is: nyiss más emberek felé! Ha ismerkedsz az emberekkel, akkor jól letudja kötni a figyelmünket, főleg ha olyan a személyisége, amit kedvelünk. Nem feltétlen új barátot kell keresni magadnak, elég az, ha céltalanul elkezdesz beszélgetni másokkal. Van, hogy az ilyen szituációkból teszünk szert olyan barátokra, akik érdekelni is fognak minket.

2018. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
d
2018. dec. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nekem sincs, ha gondolod írj aztán találjuk ki ketten mi is lenne jó? :-)

Esetleg új dolgokat próbálnák ki együtt stb..

2018. dec. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha mindennek az értelmét próbálod keresni akkor bele fogsz zavarodni, és csak azt veszed észre, hogy eltelt 5 év és még mindig nem tudod az értelmét az életednek. Hidd el ha haladsz az élettel és próbálkozol akár csalódva akár sikeresen jössz is ki a dolgokból az fogja megtanítani azt miért is élj. Lehet, hogy olyan dolgok tesznek boldoggá amik nem éppen szokványosak, bár ez csak egy példa lesz, de én imádom ha egy nő szomorú és felvidíthatom, ettől jó érzésem támad. Persze ha miattam szomorú az már más kérdés :D
2018. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!