Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van ha én nem akarok...

Mi van ha én nem akarok megbékélni ezekkel a dolgokkal?

Figyelt kérdés

Befizettem egy ilyen csajozós ismerkedős kurzusra. Mindegy nem izgat a pénz része, úgy sincs mire költenem, hisz egész életemben egyedül vagyok, lévén 4 éve nincs csajom, így tudtam spórolni (mozi, vacsora, valentin nap stb.)


Azt írja, hogy írd fel azokat a külső és belső tulajdonságokat melyeket nem szeretsz magadban és írd mellé, hogy elfogadom magamban ezt a tulajdonságot és megbékélek vele.


nézzük akkor:


- szemem, nem tetszik oké ez így marad

- szemüveg: annyira bénának érzem magam benne, hogy volt olyan eset hogy rámírt egy csaj, hogy találkozzunk le is szopna, és mivel én melóból mentem volna, nem volt nálam kontaktlencse így kitaláltam valamit. Tényleg ilyen full lúzer strébernek érzem magam szemüvegben.

- fogaim, ezt 240 ezerért meglehet fogszabályozni, csak ki kell húzni 2 fogamat, ezért még gondolkozok rajta, mert az mondta a doki, hogy szerinte nem vészes, én viszont tökéletes fogsort akarok.


- szakállam, sok helyen csak foltokban nő, meg néhol ősz vagy szőke, be lehet festetni


- testalkatom, járok kondiba igaz nem régóta, de megtettem már a kezdő lépést, nem akarom elfogadni magam nyeszlettnek


- testtartásom, ide valami tréner kéne, jóga vagy mit tudom én, sokszor görnyedt vagyok


-az egyik ujjam csúnya (ez végül is engem nem zavar, esetleg a nőt fogja)


- a farkam görbe, ez viszont engem zavar inkább, de a nőket nem, ezt mondjuk el tudom fogadni, mivel nem napi szinten nézem a tükörben, és nem is 24 órában áll fel.


- nem tudok gyorsan futni


- belső: sértődékeny

- unalmas beszélgetőpartner, nem tudok viccelődni (pl egy bármilyen hétköznapi szituációban) ezt fontos kiemelni, mert randin már nem, de szoktam látni olyat hogy akár egy fószer ilyen tök poénosan elbeszélget egy bolti eladóval vagy mit tudom én. Szóval idegennel, inkább úgy mondom hogy nyitottság hiánya...

- önbizalomhiányos

- félénk, halk

- a hangom sem nagyon mély

- irodában dolgozok mint alkalmazott

- lusta


És azt írja hogy írd oda mindegyik mellé hogy elfogadom magamban ezeket a tulajdonságokat és megbékélek vele.

De hát én pont azért akarom ezt csinálni hogy változtassak rajta, tehát én egy önbizalom hiányos ember vagyok akkor fogadjam el, és így csajozzak??


Szóval én a külső tulajdonságokhoz valamihez 50% ban odatudom írni. De pl. a szemüveghez nem, azt nem tudom elfogadni magamban, mint ahogy a kis mellű nő, is nagy mellet csináltat magának, holott vannak nagyon jó csajok kis mellekkel...

A belsőhöz egyikhez sem. Mert meg akarok változni jó irányba.


26 F


így végül még a korom is zavar



2019. febr. 22. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ide kell kiírnod ezeket ha már fizettél ilyen hülyeségért.
2019. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az első lépés, hogy elfogadod és megbékélsz vele, a következő, hogy változtatsz.


De egy tanfolyam árának a töredékéből elég sok önfejlesztő anyaghoz hozzájuthattál volna, ahol ezeket a dolgokat összeszedettebben és profibban elmondják.

2019. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20.000 volt
2019. febr. 22. 23:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól át lettél bszva
2019. febr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!