Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj ha nem érzek halálfélel...

Emberke kérdése:

Az baj ha nem érzek halálfélelmet semmien esetben sem?

Figyelt kérdés
Töbsször voltam már életem során halálközeli álapotban balesetek miatt (pl. kutyatámadás komoly közlekedési balesetek és intenzíven is kötöttem már ki jópárszor) az normális hogy egyik esetben sem féltem? sőt inkább teljesen nyugodt voltam sokkal nyugodtabb mint addig bármikor nemegyszer arra is tudtam figyelni hogy mondjuk ki mit csinál a környezetemben a legaprób részletig visszatudok rá emlékezni még arrais ami évekkel ezelött történt, de a legfurcsább az hogy örültem örültem mikor a sebeimet sereztem; de viszont enyhén lehangolt voltam amikor a korházban felébredtem
2010. júl. 6. 03:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt fenséges primarchánk, Rogal Dorn beléd ültetett sarjmirigyei okozzák. Ilyen a Császári Öklök élete.
2010. júl. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt nem naon értem elmagyaráznád nekem?
2010. júl. 6. 13:33
 3/9 A kérdező kommentje:
vagy akár privát e-mailben is jó
2010. júl. 6. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi, csak egy az Űrgárdista című regényre hajazó poén volt...
2010. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jó neked,h de ijedsz meg!:)

mondjuk az tényleg furcsa,h örülsz mikor sebeket szerzel

2010. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok szerinem azérz örülsz neki mert jól esik mikor mások elcsodálkoznak azon,h te jó ég! mekkora sebed van se komolyan XD

másra nem tudok gondolni:p:)

2010. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a hypermarcosim anortesmikra amit legfőkébb egy bizonyos dolog a markotesorima cindazózis okozhat ha el mész orvoshoz is ezt mondja :)
2010. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sebeimet nem szeretem mutogatni a fájdalom nem vonz engem de csak enyhe pozitív érzelmem van felé
2010. júl. 7. 03:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem félsz? Örülj neki x) Am. egyáltalán nem baj, miért lenne az?
2010. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!