Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utál mindenki?

Miért utál mindenki?

Figyelt kérdés
Mindenki piszkál, senki sem törődik velem. Suliban is mindenki átnéz rajtam,és ez nagyon rosszul esik. Mit tegyek?
2019. jún. 1. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem utállak. Mivel piszkálnak?
2019. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szeretlek
2019. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most,akkor piszkálnak,vagy nem törődnek veled/átnéznek rajtad?Egyébként,azért,mert rossz passzban vagy,és csak a sz@r dolgokat veszed észre.Az nem lehet,hogy látják,hogy nem vagy jól,és nem akarnak zavarni?
2019. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, nem láttalak sosem, nem tudom jó vagy rossz ember vagy-e, de érzek irántad felebaráti szeretetet. Ha kérdezel tisztelettel és segítőkészséggel válaszolok neked. Ha segítség kell, a felebaráti viszony erejéig segítek.


Aki utál téged az ismer téged? Jogosan utál? Azért néznek át rajtad mert úgy létezel mint a levegő? Vagy úgy mint egy társas lény?

Rosszindulatból piszkálnak vagy csak kezdeményeznek nálad hogy reagálj valamit? Tudod mint amikor valamit megpiszkálsz egy bottal. Nem bántani akarod hanem mozdulatra bírni, vagy arra hogy új ingereket adjon.


Van testvéred?

2019. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!