Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan menjek strandra ha...

Hogyan menjek strandra ha szégyenlős vagyok?

Figyelt kérdés

Világ életemben szégyenlős voltam, még ruhában sem érzem túl jól magam ha sok ember néz engem (pl iskolás koromban ha felelni kellett az zavart a legjobban hogy mindenki engem nézett/hallgatott). Jövőhónapban megyünk nyaralni a Balatonra és szeretném jól érezni magamat, de annyira szégyenlős vagyok hogy ez elképzelhetetlen tűnik így hogy csak úgy levetkőzzek és bemenjek a vízbe a tömött strandon. Sosem voltam elégedett a testem egyik részével sem, így ha nem muszáj nem mutogatom. A gond az hogy attól félek más nyaralását is tönkre teszem hogyha nem megyek strandra, pl barátom, testvérem, mert ők velem éreznék jól magukat. Van valami tanács vagy ötlet hogy hogyan tudnám ezt legyőzni? Arra gondoltam hogy sokat iszok és hátha akkor bátrabb leszek, bár a tűző napon lehet nem ez a legelőnyösebb döntés. Van aki volt hasonló helyzetben és sikerült legyőznie a gátlásait? Eddig minden évben stressz volt az egész nyár, szeretném végre jól érezni magam. Elkezdtem diétázni meg sportolni hogy hátha segít valamit. Előre is köszönöm a tanácsokat és válaszokat.


23/L



2019. jún. 18. 08:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem érted hogy én nem mennék ha nem lenne kb kötelező program? Mindenki ezzel fog basztatni, sértődés lesz belőle hogy miért nem megyek meg stb. Tönkre teszi az egész nyaralást ez a strand dolog. Ezért gondoltam hogy hátha van aki hasonló cipőben járt és tudna rá megoldást, nem ilyen bunkó fszfejek véleményét kértem ki.
2019. jún. 18. 13:40
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Eddig még csak te viselkedtél bkó fszfjként ezen a fórumon.
2019. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Mivel is voltam bunkó? :)

Szerintem a 10 válaszoló kezdte a bunkózást, gondoltam csak az ilyen stílusból ért ezért hasonlóan reagáltam rá.

2019. jún. 18. 14:10
 14/21 anonim ***** válasza:
A 10-es hozzászóló végigolvasta a vekengésed, az addig válaszokat és az azokra adott nyavalygásaid és ebből leszűrte azt, amit mindenki más. Te pedig ahelyett, hogy elgondolkodtál volna rajta inkább lebunkóztad.
2019. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Az én kvaanyámat hogy szégyenlős vagyok és emiatt nagyon gátlásos. Ha belém is rúgnak biztos megoldódik a probléma.:)
2019. jún. 18. 14:26
 16/21 anonim válasza:

Szia! Én magam is ilyen voltam elég sokáig 20/L.

Nem tetszett ahogy kinéztem, nem voltam megelégedve magammal. Ez vonta maga utám azt is, hogy az emberek azt a negatív kisugárzást érezték rajtam. Természetesen sok ember gúnyolódik, akik nem ismerik az illemet szóvá is teszik. Úgy gondolom itt már nem is a szégyenlősség a fő gond hanem a önértékelés. Te olyan vagy amilyen, vannak akik így szeretnek hát szeresd te is önmagad. Próbáld meg nem a környezeted figyelni, hogy ki van ott ki néz mit gondolhat. Arra összpontosíts, hogy szórakozni mentél, jól érezni magad. Ne más emberek tekintetét keresd, hogy vajon ki figyel épp. Szerintem ez segíthet, sok sikert.

2019. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%

Ez a kva gyakori kérdések oldal nem igazán jó semmire, valójában nem kaptál választ a kérdésedre, csak még jobban leépülsz, míg semmi sem lesz belőled.


Talán ha mindig kifogásokat találsz, az sem jó, igazából semmi sem jó, mert olyan hülyén van kialakítva a strand, mintha szépségverseny zajlana bent.


Amúgy ha valamilyen véletlen folytán kikeverednél a strandra, akkor szemelj ki valakit, aki szarabbul néz ki mint te és ahhoz mérd magad ennyi.

2019. jún. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

De felmerült most bennem egy kérdés, mert ha szeretnek és elfogadnak téged, akkor minek erőltetik ezt a strand dolgot, szóval ez az ő saruk, hogy rád erőltetik.


Amúgy ha uszodába mész,akkor nem fogod ezt érezni (tudom, mert tudom) vagy olyan wellness központba, ahol nem vagy annyira szem előtt.


Szóval itt azzal van a gond, hogy átlátható a terep és nincs hova elbújni, az ital, amit te magad írtál, az is kiváló!


Tulajdonképpen te írtad a legjobbakat a saját kérdésédre, király, nem?

2019. jún. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Most nem jön ide meg sehogy, de tudod mit álmodtam?


Hogy van egy lakat egy kertészetnél és a lakaton egy felirat, amiről más nem tudott, ez is tök para, hogy mi volt odaÍrva, az is lehet, hogy az egész életedre a válasz és akkor én álmodtam meg.


Álmodd meg magad és kész!

2019. jún. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Meg eszembe jutott még olyan, hogy volt egy szégyenlős barátnőm, aki kendőfélét tekert maga köré és azzal ment be a vízbe, lélekszakadva segítenék neked, érezd a lélekjelenlétet!


De olyan hülyeség az életben, hogy mennyi görcsön kell túlmenni, aztán mi a jutalom?


Egy fejtámla ferdén, ráírva éltél 23évet!

2019. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!