Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy küzdjem le a lustaságom?

Hogy küzdjem le a lustaságom?

Figyelt kérdés

21/F

Annyiszor elhatároztam már magam, hogy el kezdek sportolni/edzeni, vagy vállalok túlórát a hétvégén,STB. De sajnos mindig a lustaság győz...

Annyira elfáradok minden nap munkában, hétvégére meg főleg, hogy egyszerűen nincs erőm semmihez. De viszont látom, hogy másoknak mégis megy. Régebben, még sulis éveimben nem volt ezzel bajom, csak mióta elkezdtem dolgozni. És ez nagyon zavar, hogyan tudnám leküzdeni ezt?



2019. júl. 1. 05:23
 1/2 anonim válasza:
100%

Kis lépéseként. Mit akarsz sportolni?

Első időszakban 15-30 percet szánj rá. Heti 3 alkalommal.

Mi a munkád?

A korán kelés, s a meleg engem is kifáraszt. De heti 3x1 órát sulyzózok. Az eltunyulás ellen. Nincs is vele más célom. Ebben a nagy melegben, elkezdeni nagyon nehéz. De ha már belejövök, akkor viszont abba alig akarom hagyni.

2019. júl. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szembesítsd Maglód gyakran a negatív következményekkel! Pl tükrökkel. Illetve szedj serkentőket és aludj napi 9 órát.
2019. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!