Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire önbizalom...

Miért vagyok ennyire önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés

Szóval óvodában dolgozom,besegítek a dajkák munkájába, szeptembertől felvesznek rendesen dadának,mivel indul egy harmadik csoport. A dajka okj-m megvan. Nos holnaptól egészen egy hétig jön az oviba egy óvodapedagógus gyakornok aki 22 éves mint én és csak pár hónappal fiatalabb nálam. Nagyon szégyenlek menni dolgozni,mert ő egyetemista én meg csak egy kisegítő vagyok és az óvodavezető olyan rosszindulatú hogy mindenkinek úgy mutat be hogy én vagyok a kisegítő. Nagyon szégyenlem a külsőmet, nem sminkelem magam mert nem szeretem, hajamat is mindig copfban hordom. Tök ronda vagyok mások meg gyönyörűek és tanultak. Nekem csak általánosom van meg 10 osztályom. Mit tegyek hogy ne görcsöljek rá a holnapra?

22/L


2019. júl. 14. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne érezz szégyent a külsőd vagy a munkád miatt. Amúgy a külsődön tudsz javítani mint ahogy meló helyet is lehet váltani.
2019. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy jól végezd a munkádat. Ők lehetnek csinosak, műveltebbek, de ha egy lélektelen, alkalmazott, akit jobban érdekel a péndze, mint az ott felcseperedő életek... akkor nekik kellene példát venniük rólad!

És, ami az önbizalmadat illeti, csak pozitívan, és kitartás! Nem több nálad az a gyakornok.

2019. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mutatsz magadról képet? Oviba nem diploma kell, hanem olyan ember aki nem árt a gyerekeknek, hanem segíti őket vagy játszik velük.
2019. júl. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyerekeknek normális példamutatás kell és iránymutatás amit sehol nem tanítanak max otthon ha anyádék jól neveltek. Az oviban a gyereknek játszani kell és megmutathatsz nekik pár dolgot a világból. Elmondod hogy hiába rajzolja kékkel a fát az max csak az Avatar-ban olyan. Ehhez nem kell iskola.

Az OKJ pedig azt jelenti h csinálhatod. Nem leszel egy egyetemi diplomától sem gyerekszeretőbb vagy toleránsabb. Ne értékeld túl ezeket!

A külsőd már más tészta. Amúgy a szép nőknek nem kell smink, a többin meg úgysem segít. Azon változtass amin tudsz. A test ilyen. Sportolni lehet hogy jó tested legyen. A jó női test belépőszintje messze van a tökéletestől de már szép és vonzó.

2019. júl. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!