Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gépészmérnök embernek milyen...

AKerZso kérdése:

Gépészmérnök embernek milyen táblagépet lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés
Gépészmérnöknek tanul egy jó barátom. Már több eszközt is néztem, de nem tudom az biztosan tudja-e, amit írnak róla. Illetve az is elgondolkodtatott, hogy kifejezetten mérnöki, műszaki rajzhoz van-e ilyen eszköz. A másik pedig egy digitális jegyzetfüzet volt, amire gondoltam (sokszor amit rajzol, vagy szöveget lejegyez, elkallódik és csak akkor kerül elő amikor már lényegtelen).

2022. dec. 9. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Egy gépészmérnök ne táblagépet vegyen, hanem laptopot, mert 100x több dolgot tud vele csinálni.


Üdv, egy vegyészmérnök hallgató.

2022. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Laptopot vegyen


A műszaki rajzot digitálisan AutoCAD-del, meg Inventorral tudja csinálni, tudtommal ez nincs tableten

2022. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 Akkor mit tudnék neki karácsonyra venni? Tolómérője kettő is van. Gondoltam még vonalzókészletre. Más nem jut eszembe...


Telefontokot már kapott tőlem tavaly, a mérnök szó vicces magyarázatával. Ennek azóta is nagyon örül.

2022. dec. 9. 12:33
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát, attól függ. Ha mindene megvan a szakhoz ami kell, de valami hasonló témában szeretnél mégis, akkor esetleg legót.

Nem ismerem, nem tudok róla semmit, így nehéz.

2022. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Szirty ***** válasza:
Szerintem mindegy milyet veszel. Bármelyik az őrületbe tudja kergetni...
2022. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tehát egyik évben telefontok, a másikban 200e+ Ft-os tablet? Vagy ennyit nem szánnál rá?
2022. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6-os Tessék, mire gondolsz? Nem, ennyit nem adnék ki, még akkor sem, ha közeli barátról van szó.
2022. dec. 9. 14:08
 8/16 anonim ***** válasza:

"Egy gépészmérnök ne táblagépet vegyen"

Mondja a méregkeverő... :D

Normális táblagéppel - iPad - lehet dolgozni mérnökként is. Főleg terepen. Sokkal egyszerűbb azon rajzolgatni, mutogatni mint egy laptopon trackpaddal, ami kifordul a kezedből és a koszos kezeddel összetapperolod a billentyűzetet, belehullik a retek, kosz, mocsok.


Kérdező ekkora értéket ne vegyél meg csak úgy! Főleg úgy ne, hogy itt mindenféle emberek okokodnak neked akik még a wikipédián sem találják meg a mérnök szócikket. Beszéld meg előtte inkább vele, mert nagy csalódás, sértődés, lehet belőle és tök feleslegesen dobsz ki egy csomó pénzt.

2022. dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudtad, hogy egy komoly tablet ára valahol itt kezdődik? Mennyi pénzt szánsz rá? Amúgy sem biztos, hogy értékelte volna. Az sem biztos, hogy valami gépekkel kapcsolatos dologra vágyik.
2022. dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#8 TANUL, még nem mérnök.
2022. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!