Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gépészmérnök embernek milyen...

AKerZso kérdése:

Gépészmérnök embernek milyen táblagépet lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés
Gépészmérnöknek tanul egy jó barátom. Már több eszközt is néztem, de nem tudom az biztosan tudja-e, amit írnak róla. Illetve az is elgondolkodtatott, hogy kifejezetten mérnöki, műszaki rajzhoz van-e ilyen eszköz. A másik pedig egy digitális jegyzetfüzet volt, amire gondoltam (sokszor amit rajzol, vagy szöveget lejegyez, elkallódik és csak akkor kerül elő amikor már lényegtelen).

2022. dec. 9. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jólvan 10-es ne idegeskedj, árt a szépségednek!

Nem értem miért van ez a sztereotípia, hogy ha valaki egytemista, akkor laptop kell neki. Mi elvoltunk logarléccel is.

2022. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm #10-es ezt a hasznos információt. De a végén csak mérnök lesz belőle... vagy tévedek? Ami a lényeg, olyan dolgot szeretnék neki, amit sokáig tud használni. Multifunkciós többfejes csavarkészlete már van neki (ezt már kilőttem). Szóval ezért ilyen nehéz a döntés. Multifunkciósvonalzót láttam 15-ért, rozsdamentes acél. Nem tudom van-e értelme. Zoknit szerintem parasztság (vagy minimum lustaságra vallhat...) venni egy bizonyos kor után. Úgyhogy ez a vonal is kilőve. Azért köszönöm az eddigi válaszokat!
2022. dec. 10. 15:00
 13/16 anonim ***** válasza:

Cégnél minden mérnök (villamos és gépész) laptoppal járkál, köztük én is.


A tanuláshoz szükséges szoftvereket a legkényelmesebben laptopon fogja tudni használni és itt nem a wordre gondolok.


Laptopot vegyél neki.

2022. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én vegyek laptopot... na még mit nem! Egyébként kérdeztem már erről őt, de úgy van vele, hogy még nem kell neki laptop. Pedig próbálom meggyőzni, hogy fontos lenne. De egyelőre eláll a laptop vásárlásától, ő majd csak akkor vesz, ha kell. Ő tudja...
2022. dec. 14. 07:59
 15/16 totolala válasza:
76%

Teljesen fölösleges a laptop vétel is, az egyetemen megvan minden ami a tanuláshoz kell.

Tablet teljesen haszontalan.

Miért erőlteted ennyire ezt a "mérnök" témát?? Egy embernek nem csak az a személyisége, hogy mérnök..

2022. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Laptop kell, beadandót csak azon (vagy asztali gépen) tudod megcsinálni. Rengeteg az excel beadandó, fgv kirajzolás stb
2022. dec. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!