Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy 4 Ohm-os hangszóró...

Adott egy 4 Ohm-os hangszóró ha ezt rákötöm egy 8 Ohm-os hangváltóra, akkor azt az erősítő 4 Ohm-nak vagy 8 Ohm-nak érzékeli? (többi lent)

Figyelt kérdés

ugye az erősítőből a kimenet kábel egyből a 8 Ohm-os hangváltóra csatlakozik de viszont az egy 4 Ohm-os hangszórót hajt meg.

(a neten nem találok sehol ilyenről,vagy hasonlóról információt.)

az erősítő 6-16 Om-ig terhelhető.


2019. febr. 13. 17:11
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Szokásos gusztustalan terelés, trollkodás.

Bután el akarod terelni a témát arról, hogy hülyeséget beszéltél, amikor azt állítottad, hogy a hangszórókon az ohmos ellenállás van feltüntetve.

Apropó, milyen érdekes, hogy az általam betett linkeken is szerepel a DC-ellenállás fogalma?

Rémlik valami, hogy még emiatt is kötekedtél?

Rémlik valami, amikor azt írtam, hogy az ohmos ellenállás valamivel kisebb értékű, mint az impedancia?

Feltűnik, hogy pont ez szerepel az ábrákon is?


Tehát igazam volt, vagy igazam volt?


Mégis szemétkedtél, de tök feleslegesen, ezt nevezik trollkodásnak amúgy.


Te itt olyan iskolás dolgokkal jössz nekem, amit a kutya sem kérdezett, minden szakmabeli tisztában van vele.

Én viszont konkrétan a hazugságaidra világítok rá, a tényekbe vertem bele most az orrod, ha nem tűnne fel.

2019. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!