Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Van ötletetek egy studióban,...

Van ötletetek egy studióban, anya és fia fotózásra?

Figyelt kérdés
Egy régi barátnőmet és gyerekét vinném el fotózni egy órára egy szép studióba. (sunday studio) Egy óránk lenne, hogy körbe fotózzuk a studiót, kicsit stresszelek, mert nem feltétlen állt még bennem össze, hogy milyen mód fotózzam le őket, póz szempontjábol stb.. és nagyon jó képekre számítanak, és nem akarok bénázni.. Feltalálom magamat fotózás közben, de inkább esküvő fotózáshoz vagyok szokva. Segítő ötletek?

2021. máj. 2. 11:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Google, képkeresés, oszt ha találsz valamit ami tetszik, megjegyzed, leutánzod.
2021. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Kerestem, de nem találtam eddig ilyen anya/fia típusút, de biztos boldogulok. De ha van ötlet szívesen várom :)
2021. máj. 2. 11:48
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Ha itt nem találsz, akkor nincs. Nem értem, hogy hogy nem lehet google-n bármit megtalálni... Bármit.

2021. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
21%

Ez valami bérelhető stúdió?


Nem nagyon értem, ha fotós vagy, hogy lehet, hogy még egy egyszerű beltéri szülő-gyerek fotózásra sincs ötleted. :/


Szerintem bele se kezdjetek, ebből így nem lesznek jó képek, maximum erőltetett középszerűek, talán pár lájkot össze tud majd vele kotorni anyuka fészbukon, de ennyi... de ha ez a cél, akkor hajrá.

2021. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Ez most így komoly? Fizetsz egy stúdió bérléséért és fogalmad nincs mit akarsz csinálni? Egyáltalán láttál már közelről stúdiót? Azért nyugtass meg nem mobil telefonnal akarsz fotózni...
2021. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Függ ez attól is, milyen képeket akarnál pontosan. nyilván nem személyi igazolvány képekre gondoltál. És attól is, hány évesek az alanyok, főleg a fiú, mert pl. egy 10 éveset máshogy állítanának be az anyjával, mint egy 15 vagy 20 évest.
2021. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kell használni a studiólámpákat, és vannak ötleteim, csak kevés.


A fiú olyan 3-4 éves.

2021. máj. 2. 17:51
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem azt kérdeztük, hogy tudsz-e használni egy studiót. És ha jól googleztam itt inkább studió vakuk vannak mint felszereltség...
2021. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nem érdekel mit kérdeztél, itt én vagyok aki kérdez, te szívódj fel amennyiben nem tudsz érdemben megfelelő stílusban segítő kommentet hozzátenni.

Jobb az ha inkább nem is érkezik válasz a kérdésre. Elismerten jó képeket készítek, de úgy érzem ez új terep, és valami jót, újat szeretnék, ezért gondoltam kiírom, mindig voltak hülye kérdések és azon belül is szintek, ha nagy a pofád névtelenül, legalább annyi legyen benned hogy nem gépelsz ide, hanem tovább görgetsz.

2021. máj. 2. 18:15
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

Na, kérdező, neked sikerült überelni az előtted szólót (szintén név nélkül, jegyzem meg). Nem igazán értem, milyen morális alapon várod el a viselkedést másoktól, ha te képes vagy idáig süllyedni.

Segítsen rajtad a mentőorvos.

2021. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!