Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számlázási címet elrontottam?

Számlázási címet elrontottam?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy telefont a netről. Szállítási címhez odaírtam írányítószámat, várost, utca, házszámot. Ez oké. Aztán a számlázási címet csak akkor kellett volna kitöltenem ha különbözik a szállítási címtől, (és nem különbözik ugyanaz a kettő) de én a számlázásit is elkezdtem kitölteni de csak ugyanazt az irányítószámot és várost írtam de utcat házszámot nem. Most akkor hova fogják számlázni? Vagy mi lesz? Ez a számla a futárnal van amikor hozzá az árut? Kérjem el tőle? Az a baj módosítani már nem tudok, és ma hív fel egy ember hogy egyeztessünk a szallitasrol. Akkor mondjam neki a számlázási címet hogy elrontottam?

2019. dec. 4. 09:26
1 2
 11/11 agasharcsa válasza:
Milyen a telefon illetve mik a fejlemények? Épp a telepartner.hu-ról szeretnék rendelni de nekem kissé fura az egész cég...
2019. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!