Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Végtelenül egyszerű telefon kéne. Gps, Facebook, internet legyen rajta és használható legyen. Fogtam kezembe egy Samsung galaxy ace-t és annyira tetszett h kicsi volt és egyszerű, strapabíró. Csak ugye az a gond ilyen régi telefonoknal h maga az alkalmazás meg a store nem támogatja már. Tudtok ilyeneket mondani, ami még használható ilyen szempontból is, és egyszerű kis telefon? (Pl Motorola razr 2019 megtetszett ezért is, de mire megvásárolható lesz - mind a két értelemben - az lesz legalább egy év talán.)

2020. jan. 18. 13:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy Xr van nekem de túl sok mindent tud..
2020. jan. 18. 13:21
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

3.-nak.


Most is az van. És így is fosnak tartom sok szempontból.

Minek vettem? Nem vettem, céges a telefon és a laptop is.

2020. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Én azt vettem észre, hogy itt gyk-n a Xiaomiról mem szabad véletlenül sem semmi rosszat írni, mert egyből szétszednek a válaszolók, hogy márpedig az egy ilyen meg olyan nagyon jó telefon. Az más kérdés, hogy a sugárzása akár 5x nagyobb, mint egy Samsungnak, de nagyon jó telefon:

[link]

2020. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Ezek a SAR értékek mindig a xiaomikat hozzák ki legrosszabbnak. Az persze igaz, hogy ezeken a teszteken nem egyformán mérnek, illetve egyes eszközök esetén az EU -s értékek, máshol az USA beli értékek vannak feltüntetve.


Olyan mobilokon, ahol felül van az antenna egyértelműen más sugár érték éri a fejet, mint egy olyan mobil esetén, amelyiken alul van az antenna...


Persze sokszor ezek az értékek nem is pontosak...


Az viszont tény, hogy ha az EU -s határértéket átlépné egy készülék, akkor itthon nem lehetne hivatalos helyekről beszerezni. A Xiaomikat pedig már szolgáltatóknál is meg lehet venni...

2020. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Itt meg mi történt? Törölve lett komment? Lemaradtam.

Egyébként nem csak válaszolni nem lehet sokszor gyk-n hanem kérdezni se :D ott is van példa arra hogy szét akarnak szedni.

Valaki tud egyébként válaszolni a kérdésre? Vagy javaslatok...

2020. jan. 18. 16:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen árban?
2020. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az mindegy most, csak érdekel vannak-e ilyen eszközök.
2020. jan. 18. 23:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

# 3: nyugodtan írj róla negatív véleményeket, de jól járd körbe a témát és ne csak ilyen cikkekre hagyatkozz. Szoktak 'érdekes' dolgok állni mögötte. Mondjuk nálam Mi A1-em volt, mégsem volt tőle gondom, ráadásul ez pont, Google One rendszerben lévő telefon. Szerinted a Google, simán rábólint erre? Mert velük kell leszerződni, lényegében stock Androidot futtatnak.

Kérdező: ez pénz kérdése, mire van kereted. Én, Redmi 8-at tudnám javasolni, elég jó telefon és 50E Ft-ért is hozzá tudsz jutni. A kérdésedben szereplő feladatokat teljesen ellássa és még sokáig használható tud lenni (sok éven át), ha nem terheled le mással a rendszert.

2020. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Huawei p30 lite,

Az Xiaomi mi 9t és a honor 10,lehet, hogy,, sokat tud"

2020. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat! :) ment a zöld kéz
2020. jan. 25. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!