Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon tetszik az S20 Ultra,...

Nagyon tetszik az S20 Ultra, de nem tudom "meg szabad-e venni"? Arra gondolok, hogy sokan lósz@rnak titulálják megbízhatóság (vagy éppen megbízhatatlanság) tekintetében. Te ezt, vagy egy sima alap iPhone 11-t vennél?

Figyelt kérdés

2020. márc. 8. 17:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Magasról tojok egy sz@ris panelre!"

Hm, vajon ezért vannak laikusoknak csúfolva az iPhone felhasználók? (Akik még mindig jailbreakelnek, tiszteletem)

2020. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%

Nem tudom, engem sem érdekel a kijelző, mert nem azért veszem meg.

Életemben androidos voltam, csak most váltottam iphone-ra, tehát rám azt sem lehet mondani, hogy hülye lennék hozzá, sőt. Van, akinek ez kényelmes, szerintem szép a kijelzője és nem hiányzik a jobb, de valaki pedig valószínűleg hiányolná. Amúgy igaza van a kérdezőnek, ha csak a kijelző miatt veszed meg a telefont, akkor ne is vedd meg, csak járj be naponta a boltba. Ezt azért mondom, mert magára a rendszerre és a telefon tudására nem- vagy csak alig érkezett kritika, csupán csak a kijelzőre, ami szerintem egy kész vicc.


Kedves kérdező, ha még mindig aktuális a kérdésed, akkor azt vedd, amelyik számodra konfortosabb

2020. márc. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
56%
ha magasról tojsz a panelre és neked mindegy hogy 200 eterér ips-t kapsz nem oledet akkor te csak azér veszed, hogy majd villogj vele mert ezekszerint látszólag fogalmad sincs, hogy miben rejlik a jó telefon
2020. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Mint mondtam, volt nekem mindenféle telefonom, tehát tudom mi a jó és mi nem, szóval nem kérek kritikát a telefon választási szokásaimat illetően. Csupán azért vettem Iphone-ot, hogy kipróbáljam, és ha már lúd, akkor legyen kövér. (Zárójelben megjegyzem, én sem voltam nagy pártolója a márkának eddig, ezután sem fogom isteníteni, de nem rossz maga a telefon, amit gyártanak) Valamint hidd el, ha rajtam múlna, senki nem tudná meg milyen telefonom van, mert nem ez határozza meg, ki is vagyok én igazán.
2020. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

:DD Annyira látszik, hogy te is csak egy újabb önjelölt össze-vissza halandzsázó, ezzel is csak vitát szítani próbáló, átlátszó, unalmas kis trollkezdemény vagy. :D


De akkor csak itt, csak most, csak neked, hogy butuska életedben tanulj is valamit:


"Képzeld el, hogy kifizetsz 2020-ban több százezret egy még a nagy tesójától is ALIG különböző ROHADTUL NAGY tudású készülékre.


Magasról tojok egy sz@ros panelre! Vicc..."


:DD


"Amúgy igaza van a kérdezőnek, ha csak a kijelző miatt veszed meg a telefont, akkor ne is vedd meg, csak járj be naponta a boltba."


:DDD


"Ezt azért mondom, mert magára a rendszerre és a telefon tudására nem- vagy csak alig érkezett kritika, csupán csak a kijelzőre, ami szerintem egy kész vicc."


Ne válaszolj. Törlöm a kérdést, újabb nevetségesen átlátszó hülyeségeid már nem jutnak el többé soha hozzám.


Még jó. :D

2020. márc. 21. 22:15
 16/21 A kérdező kommentje:

Helyes 14-es! Neked ment a zöld - ahogy eddig is. ;)


Ő csak egy troll. Nem azért ír, mert komolyan is gondolja, csak vitát akar szítani. De közben annyira átlátszó, hogy mindenki kilométerekre látja róla, hogy mit is akar valójában.


Már ha összejönne neki... :DD

2020. márc. 21. 22:21
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vita tárgya, hogy a "prémium" telefonba prémium alkatrészeknek kellene kerülnie. :D

Persze, valakinek nem zavaró az ips, nekem visszalépés lenne az amoledhez képest.

2020. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Neked lehet, ezért is emeltem ki, hogy ez felhasználó függő, hiszen van, aki így is boldogan használja, és meg van vele elégedve. Meg azért kijelzők között is van különbség, hiszen hidd el, nem olyan otromba maga a telefon kijelzője, mint amilyennek egyesek hiszik. Vagy lehet én vagyok a vak, nem tudom, ezt könyveld el valahogy saját magadnak.


Csupán nem szabad lehordani egyetlen márka felhasználóit sem, mert mindkettő között vannak olyanok, akik elvakultak és olyanok is, akik azért jóval nyíltabb tekintetűek. Szerintem nem magán a panelen van a hangsúly, hanem azon, amit tud, hiszen példának okáért; egy traktort sem a kinézetéért vagy az élményért, amit nyújtani tud veszed meg, hanem a tudásáért. Én tényleg nem akartam veszekedni, mert valóban vannak hátrányai az Iphone-nak, vannak, amik tetszenek és nem tetszenek benne, viszont ezek nem a kijelző minőségéhez kapcsolódnak, mert momentán nekem azzal semmi bajom. Aki meg csak ezzel példálózik, az vagy nem tud érvelni vagy ő maga nem ért hozzá, esetleg sosem volt még tartósan Iphone-ja. Hiszen a kérdező felfogta a kijelző minőségét, nem erre volt kíváncsi, hanem a tudásra, amit kínál maga a telefon, amely szerintem viszont ténylegesen jó. Komfortosabb kezelni, mint egy androidot, vannak benne olyan funkciók, amik egészen kényelmesek és én jól elvagyok vele. Vannak hibái, vagy inkább hiányai, minden márkának van, viszont meg lehet ezeket szokni.

2020. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18

Amúgy remélem nem tévesztettél össze a többiekkel, én nem veszekedtem veled, az nem én voltam. (#5 vagyok)


Igazából egy szó mint száz, ezek a viták abból erednek hogy az emberek anyagiasak és képtelenek nem törődni azzal, hogy a másiknak mije van. Meg nem képesek elfogadni mások véleményét, és nem harcolni ellene...

2020. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nem, nem kifejezetten neked, hanem úgy mindenkinek. Kicsit tud idegesíteni, mikor úgy szidnak egy márkát, hogy csak egy “hibát” emelnek ki, konkrét érveket fel sem hoznak. Csak szar, mert fos, mert rossz.
2020. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!