Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon tetszik az S20 Ultra,...

Nagyon tetszik az S20 Ultra, de nem tudom "meg szabad-e venni"? Arra gondolok, hogy sokan lósz@rnak titulálják megbízhatóság (vagy éppen megbízhatatlanság) tekintetében. Te ezt, vagy egy sima alap iPhone 11-t vennél?

Figyelt kérdés

2020. márc. 8. 17:20
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Nekem régen volt iPhone-om, én őszintén szólva nem szerettem, de ennek ellenére felszereltségében nem annyira rossz az iPhone 11.


Viszont a Galaxy S20 Ultra helyett én választanék egy S10+ -t vagy S20+ -t. Ezek is szinte ugyanannyit tudnak és ugyanolyan jók. A különbség a kamerákban rejlik és a méretben szinte. Na meg nem kevés összegekkel olcsóbbak.


Tech2-t a youtube-on, szerintem sok hasznos infót mondanak, bemutatják a telefonokat. Én itt szoktam lecsekkolni részben, hogy mik a vélemények, majd ezek alapján (is) mérlegelek.

2020. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!