Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Részletre megéri telefont...

Részletre megéri telefont vásárolni?

Figyelt kérdés
Iphone 11-ről lenne szó.

2020. ápr. 18. 23:47
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva én addig nem szeretnék pénzt költeni telefonra, mig nem veszem meg az Iphone 11-et, de természetesen megértem, amit mondasz.


Egyébként remélhetőleg nyáron lesz egy kis plusz bevételem, amiből feltehetőleg megtudnám vásárolni a készüléket egyben. Viszont ha nem is sikerül összekaparnom annyit, akkr abban az esetben ha részletre megveszem, biztosan vissza tudnám egyből törleszteni legalább a 3/4-et részét. De mivel nem látom előre, hogy hogyan lesz, ezért elgondolkodtató, hogy milyen módon vásároljam.


Az is igaz, hogy ha egyben venném, akkor 230 ezer forint lenne, viszont akkor az EUmobilról rendelném és nem egy olyan magyar multinál vásárolnám, ahol 100%, hogy "jó" készüléket kapok.

2020. ápr. 19. 12:44
 12/36 A kérdező kommentje:
EGyébként az a baj, hogy már közel 6 hónapja egy ősrégi gombos telefonom van a fontos ügyek intézésére és nem1x vettem már észre, hogy emiatt nagyon sokan lenéznek. A durva pedig az, hogy még a rokoni körből is kapom emiatt a beszólásokat. A legelrententőbb az volt, mikor a rokonom kisfia (13 éves) szólt be nekem és menőzött a csúcskategóriás készülékével. :/
2020. ápr. 19. 12:48
 13/36 anonim ***** válasza:
69%

Akkor ez a legnagyobb baj hogy menőzni akarsz, nem a szükségletednek megfelelőt venni.

Egébként mem érdekelne hogy ki mit mond.

2020. ápr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nem tagadom, a szükségleteimet kielégitené egy olcsóbb készülék is, viszont hatalmas nagy túlzásnak érzem azt állitani, hogy menőzni szeretnék. Nagyon sok komponense van annak, hogy én miért iphone-t szeretnék. Többet közt azért is, hogy ez a fajta hatalmas lenézés megszűnjön körülöttem.
2020. ápr. 19. 12:55
 15/36 anonim ***** válasza:
78%
Szóval azért akarod adósságba verni magadat, hogy néhány idióta rokonod/haverod ne szóljon be?
2020. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Sajnos nem csak a szűk környezetemtől látom ezt, hanem a társadalom 80%tól. Azaz idegen emberek szemében is észrevehető a lenézés, amint megppillantják, hogy adott esetben milyen készülékkel telefonálok.


Egyébként részben igen, ezért szeretnék iphone 11-et venni. Ugyanakkor ha csak ez lenne rá az okom, akkor még nem tudnám magam elhatározni a vásárlása mellett. Mindig is tetszettek az apple termékek és vonzottak az okos telefonok. Őszintén szólva amúgy is nagyon tetszik ez a telefon és sokkal komfortosabb is lenne az életem, ha megvásárolnám

2020. ápr. 19. 13:06
 17/36 anonim ***** válasza:
81%
Nőj fel és ne foglalkozz más emberek véleményével, főleg, ha ilyen felszínesek.
2020. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
88%
Iszonyatos bèta male vagy.
2020. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Neked belul sokkal nagyobb problemaid vannak, mint ez a telefon anyagi vonzata, mar ne is haragudj
2020. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
32%

látod kérdező... mondtam, hogy alaposan megsavaznak majd...

hogy a lottó ötös jönne be így... 😆😆

2020. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!