Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Részletre megéri telefont...

Részletre megéri telefont vásárolni?

Figyelt kérdés
Iphone 11-ről lenne szó.

2020. ápr. 18. 23:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
80%
#20: Miért szerinted normális, hogy az önértékelési zavarai miatt egy értelmetlen adósságba hajszolja magát?
2020. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
28%

Önértékelési zavara vagy a pénzügyi helyzete teljesen irreleváns, a lényeg, hogy valakit savazni és lepontozni tudjatok.

A válaszok stílusát, tartalmát elnézve nem nagyon látom a segítő szándékot.

Mindegy... a toplistán benne vagyok az első néhányban (valszeg nem véletlenül) akkor is ha engem is alaposan lepontoztok. Nyomjatok piros kezet és utána meg nyaljatok sót.

2020. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

22: Köszönöm, hogy megvédtél. Sajnos én is tapasztalom ezt és nem csak az online térben, hanem a valóságban is. Az emberek egyszerűen képtelen sokszor arra, hogy a bennük lévő feszültséget ne más ember társaikon vezessék le, hanem az erre az eshetőségre ajánlott dolgokon.


Mindenesetre úgy érzem, hogy a válaszaim bizonyos tartalma kanyarban terjed, mikor az ember a szemükkel pásztázzák a soraimat. Természetesen benne van a pakliban az emberek által való lenézésnek a felszabaditása, ugyanakkor emellett számos komponenst is irtam, ami motivál a telefon megvételében.

2020. ápr. 19. 17:50
 24/36 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy SE2-t. Az iphone11 belseje van benne, és "csak"180ezer ft. Igaz nem nagy kijelzős, mindössze 4,7-es, de jó készülék. Ráadásul a legújabb iphone, még csak az előrendeléseket lehet rá leadni. Persze hiába a legújabb, ugyan az mint az előző SE, hogy jobb iphone lebutított változata, de a jelenlegi gombosodnál mérföldekkel jobb.
2020. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen semmilyen feszultsegrol szo, sem lenezesrol... Komolyan erre kovetkeztettel, hogy azt irtam, nagyon bèta vagy? Te magad irtad, hogy fosol egy 12 eves taknyos gyerek velemenyetol... Akkor ez most mi szerinted?
2020. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
#25 +1
2020. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az vesz igy bármit is akinek nincs annyi pénze egyszerre

jelentheti : nem tud bánni a pénzel , nem engedheti meg magának de többnek akar látszani de közbe meg csóróság van

ha nem tudsz lerakni 300 ezret egyszerre akkor ne vegyél

ismerek olyanokat akik részletre vesznek ezt azt és látom hogy hogy élnek , nem szarul de nemis jól

2020. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

24: Gondoltam erre is, viszont nekem nem tetszik az benne, hogy gyakorlatilag az iphone 8 "házát" kapta meg. :/


25: AKkor javaslom, hogy a szövegértési készségeid is fejleszd. Hacsak nem idézed be tőlem a "fosok" szót vagy ennek a rokon értelmű szavát.


27: Ez igy, ahogyan leirtad nem igaz. Én ismerek olyat, aki bőven megtehetné a részlet nélküliséget és egyben letehetné a készülék árát, viszont neki komfortosabb ez a módszer.


Nem mellesleg nem értem, hogy aki nem engedheti meg magának azt, hogy egyben kifizesse, akkor miért bűn ha részletre veszi mert úgy "könnyebb" neki?


Ennek csak 1 hátulütőjét tudok elképzelni, mégpedig azt, hogy sajnos te és a hozzád hasonló emberek egyből ráfogják ragasztani a csóró jelzőt vagy egyéb negativ előitéletekkel fognak hozzá állni.


Mindenesetre végül arra a döntésre jutottam, hogy egy összegben fogom megvásárolni a későbbiek során.

2020. ápr. 20. 12:50
 29/36 anonim ***** válasza:

Nem a #25 vagyok, de tessek:

nem1x vettem már észre, hogy emiatt nagyon sokan lenéznek.

még a rokoni körből is kapom emiatt a beszólásokat

a rokonom kisfia (13 éves) szólt be nekem


Egyébként részben igen, ezért szeretnék iphone 11-et venni.

Szoval meg mindig ott tartunk hogy igenis "fosol", es reszben azert veszel egy aranytalanul draga telefont, mert keptelen vagy felnott letedre figyelmen kivul hagyni nehany felszines ember velemenyet.



Sajnos nem csak a szűk környezetemtől látom ezt, hanem a társadalom 80%tól

Nem tudom te hol elsz, de biztos nem 80% a felszines hulyek aranya. Erdekes modon nekem soha nem szoltak be. Szoval te melyik bolygorol gyakorizol?

2020. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Szépen össze mixelted két különálló hozzászólásomat. Ha már érvet nem tudtál mondani, ez is valami. Viszont még igy sem tudok elmenni amellett, hogy ez a "mix" is hemzseg a logikai hibáktól.


"Szoval meg mindig ott tartunk hogy igenis "fosol", es reszben azert veszel egy aranytalanul draga telefont, mert keptelen vagy felnott letedre figyelmen kivul hagyni nehany felszines ember velemenyet."


Ha nem hagyom figyelmetlenül mások véleményét, ez kizárólagosan azért van mert "fosok"? Teljesen ki van zárva minden érzelem és csak a fosás dominálhat az én esetemben és az motiválhat a telefon vásárláshoz?


A vicc többek közt nem az, hogy abszurdum, amit állitasz, hanem az is, hogy konkréten teljesen alaptalan az amit irsz, hiszen semmi olyan információt nem adtam, amire tudnál hivatkozni, mikor arról beszélsz, hogy "fosok".


"Nem tudom te hol elsz, de biztos nem 80% a felszines hulyek aranya. Erdekes modon nekem soha nem szoltak be."


Szóval onnan fúj a szél, hogy neked is gombos telefonod van és ezt a feszültséget próbálod levezetni rajtam. Én elhiszem, hogy a te környezeted nem ilyen, viszont továbbra sem értem, hogy miért nem vagy képes elfogadni, hogy nem mindenki olyan közegben mozgolódik mint te.

2020. ápr. 20. 16:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!